Zamknij

Victoria Kazadi: kim jest siostra Patricii Kazadi? Wystąpi w TVP

Redakcja
12.02.2019 12:41
Victoria Kazadi: kim jest siostra Patricii Kazadi? Wystąpi w TVP
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Niewielu fanów Patricii Kazadi zdawało sobie sprawę, że aktorka i wokalistka ma rodzeństwo. Jej młodszą siostrę, Victorię Kazadi, zobaczymy już niedługo w jednym z show TVP.

Patricia Kazadi to utalentowana aktorka i piosenkarka, znana z oryginalnej urody. Zawdzięcza ją pochodzeniu, jej mama jest Polką, ale ojciec pochodzi z Demokratycznej Republiki Konga. Jest wszechstronnie utalentowana, co pokazała nie tylko jako aktorka (mogliśmy ją oglądać między innymi w „Na Wspólnej” oraz „Ranczu”). W 2007 roku zajęła trzecie miejsce w programie „Jak oni śpiewają”, a trzy lata później trzecie miejsce w „Tańcu z gwiazdami” emitowanym przez stację TVN. W grudniu 2018 roku wystąpiła w mikołajkowym odcinku „Milionerów”.

Patricia Kazadi
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Patricia nie zwykła dzielić się z mediami zbyt wieloma szczegółami na temat życia prywatnego. Nic zatem dziwnego, że część fanów aktorki nie zdawała sobie nawet sprawy, że ma ona dwójkę młodszego rodzeństwa: brata Williama i siostrę Victorię. Jak opowiadała w wywiadzie dla magazynu „Viva”:

– Nie mogłam z bratem pograć w piłkę ani pobawić się z siostrą, bo tylko spali lub ryczeli. Chociaż w Williamie byłam zakochana po uszy, traktowałam go trochę jak moje dziecko.

Victoria Kazadi wystąpi w show TVP

17-letnią Victorię Kazadi już niedługo będziemy mogli zobaczyć w TVP, o czym Patricia poinformowała na Instagramie. Opublikowała również wspólne zdjęcie z siostrą. Są do siebie bardzo podobne i na pierwszy rzut oka ciężko je odróżnić. Gdzie będziemy mogli je oglądać?

„Kochani!! Nareszcie mogę podzielić się z Wami tą informacją!! Od tygodni mam ogromną radość i zastrzyk endorfin dzięki temu, że spełniam swoje marzenie z dzieciństwa! Wezmę udział w najnowszym tanecznym show »Dance, dance, dance« i odtworzę 1 do 1 teledyski moich ukochanych gwiazd muzyki!! Do tego zrobię to w duecie z moją ukochaną młodszą Siostrzyczką, która również w tym programie będzie spełniać swoje marzenie – o tańcu! Już nie możemy się doczekać”.

Występ sióstr z pewnością wzbudzi duże emocje. Przekonamy się, czy młodsza siostra jest równie utalentowana co Patricia. Pierwszy odcinek programu zobaczymy już 2 marca o godzinie 20.05 na antenie TVP 2.

"Dance, dance, dance": Kto wystąpi w programie? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Patricia Kazadi z siostrą Victorią Kazadi
fot. Instagram:@kazadi_official

RadioZET.pl/MF