Zamknij

Viki Gabor odda wszystkie pieniądze zarobione na "Superhero". Nastolatka ma ważny powód

Patrycja Chudolińska
31.12.2019 11:03
Viki Gabor
fot. Instagram/vikigaborofficial

Wiktoria "Viki" Gabor zdecydowała się przekazać wszystkie zarobione pieniądze na szczytny cel. O swojej decyzji poinformowała w mediach społecznościowych.

Viki Gabor wydała singiel

Viki Gabor od wielu tygodni nie schodzi z pierwszych stron gazet. Nastolatka zwyciężyła Eurowizję Junior, a jej kariera od tego czasu tylko nabiera tempa. Niedawno premierę na płycie CD miał pierwszy singiel gwiazdy "Superhero". Wokalistka przekazała w związku z tym ważną wiadomość. Jej decyzja pokazuje, że już teraz chce stać się dobrym wzorem dla innych.

Viki Gabor odda wszystkie zarobione pieniądze

Okazuje się, że Viki Gabor nie zarobi nic dla siebie na sprzedaży płyty "Superhero". Nastolatka zdecydowała się na piękny gest, o czym poinformowała swoich fanów.

- To już dziś! Premiera mojego singla "Superhero" na CD! Tak jak obiecałam zdradzam ostatnią tajemnicę związaną z premierą - CAŁY dochód ze sprzedaży płyty przeznaczam na walkę z zanieczyszczeniem środowiska. To, o czym śpiewam w tej piosence jest dla mnie bardzo ważne, i tak jak mówi tekst: jesteśmy superbohaterami, możemy uratować świat! Mam nadzieję, że małymi krokami, działając wspólnie uda nam się osiągnąć więcej! - napisała Viki Gabor pod zdjęciem na Instagramie.

Fani pochwalają jej dojrzałą decyzję.

- Pięknie!

- Jestem taka dumna.

- Jesteś super kochana! Właśnie jestem w drodze po twoją płytę.

- Ekstra inicjatywa, gratuluję!

- Świetny pomysł, żeby przeznaczyć to na ochronę środowiska. Ja już mam płytę! - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Na razie Viki Gabor nie podała nazwy organizacji, którą zamierza wesprzeć.

RadioZET.pl/PCh