Zamknij

Viki Gabor zmieniła fryzurę. Nastolatka pokazała się w niecodziennym wydaniu [ZDJĘCIE]

Patrycja Chudolińska
29.05.2020 10:50
Viki Gabor
fot. VIPHOTO/East News

Viki Gabor zainteresowała swoich fanów ostatnią relacją na Instagramie. Nastolatka pokazała się w nowej fryzurze. To koniec jej charakterystycznej grzywki?

Viki Gabor to obecnie jedna z najbardziej popularnych gwiazd w Polsce. Nastolatka zwyciężyła Eurowizję Junior 2019, a każdy jej kolejny singiel z miejsca staje się hitem. Wokalistka cieszy się wiernym gronem fanów, którzy obserwują jej aktywność także w mediach społecznościowych.

Ostatnio Viki Gabor na swoim profilu na Instagramie opublikowała nietypową relację. 12-latka opowiadała o nowej płycie, jednak uwagę jej obserwatorów zwróciła przede wszystkim nietypowa fryzura.

Viki Gabor wystąpi na dorosłej Eurowizji? Zwyciężczyni Eurowizji Junior zdradziła swoje plany [WIDEO]

Viki Gabor przeszła metamorfozę? Pokazała nową fryzurę

Jednym z charakterystycznych elementów wyglądu Viki Gabor jest jej grzywka. Od początku kariery nastolatka nie eksperymentowała z wizerunkiem ani nie obcinała swoich długich, prostych włosów. Czyżby teraz postawiła na większą metamorfozę? W relacji na InstaStories Viki odsłoniła czoło, a grzywkę spięła na boki wsuwkami. Myślicie, że autorka "Ramię w ramię" chce na stałe zmienić swój wizerunek?

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Viki Gabor
fot. Instagram/@vikigaborofficial

RadioZET.pl/PCh