Zamknij

Viola Kołakowska atakuje Blankę Lipińską na Instagramie. O co poszło?

Sylwia Wamej
22.01.2020 13:14
Viola Kołakowska
fot. Viphoto/East News

Viola Kołakowska postanowiła krótko i na temat odnieść się do twórczości Blanki Lipińskiej. Na swoim InstaStories opublikowała grafikę, którą uderza w stronę Lipińskiej.

Viola Kołakowska zaatakowała Blankę Lipińską. O co poszło?

Viola Kołakowska postanowiła w krótkich słowach odnieść się do twórczości Blanki Lipińskiej. Partnerka Tomasza Karolaka opublikowała na InstaStories grafikę z przekreślonym zdjęciem Blanki Lipińskiej z podpisem stop "kulturze" niskiej. Wygląda na to, że Viola Kołakowska nie jest fanką Lipińskiej oraz jej kontrowersyjnej twórczości.

Z kolei Blanka Lipińska nie przejmuje się krytycznymi uwagami. W rozmowie z serwisem Plotek.pl Lipińska zdradziła, że nie będzie odnosić się do wypowiedzi Kołakowskiej, gdyż jej nie zna.

Wiola Kołakowska atakuje Blankę Lipińską
fot. Instagram.com/ Viola Kołakowska

Blanka Lipińska. Kiedy premiera jej filmu "365 dni"?

Blanka Lipińska aktualnie zajmuje się promocją filmu "365 dni" w reżyserii Barbary Białowąs, który powstał na podstawie powieści jej książki o takim samym tytule. Film ma być odpowiedzią na film "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Już sam zwiastun wzbudził wielkie emocje ze względu na liczną ilość scen erotycznych. Film trafi do kin 7 lutego. W rolach głównych zobaczymy m.in. Annę Marię Sieklucką oraz Michele Morone.

Zagłosuj

Wybierzesz się do kina na film "365 dni"'?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW