Zamknij

Viola Kołakowska komentuje zamieszki w USA. Wierzy w zabójstwo na zlecenie?

Maciej Friedrich
01.06.2020 10:49
Viola Kołakowska komentuje zamieszki w USA. Wierzy w zabójstwo na zlecenie?
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Viola Kołakowska w ostatnim czasie zaskakuje śmiałymi teoriami. Tym razem zdecydowała się na komentarz dotyczący śmierci George'a Floyda i zamieszek w USA. Przemyślenia celebrytki po raz kolejny mają szansę wywołać ogromne kontrowersje.

Viola Kołakowska to modelka i aktorka i stylistka, która popularność zyskała między innymi dzięki roli w serialu "Daleko od noszy", modowego formatu emitowanego w "Dzień Dobry TVN" oraz udziałowi w 4. edycji "Agenta Gwiazdy", gdzie zajęła 3. miejsce. Głośno było także o jej wieloletnim związku z Tomaszem Karolakiem, z którym ma dwójkę dzieci: urodzoną w 2007 roku córkę Lenę oraz o sześć lat starszego syna Leona.

W ostatnich miesiącach o Kołakowskiej mówi się głównie za sprawą jej teorii związanej z panującą na świecie pandemii koronawirusa. Aktorka i modelka wzbudziła niemałe kontrowersje, sugerując, że pandemia nie istnieje i namawiając fanów do wychodzenia z domów. Viola za swoją wypowiedź została nawet nominowana do Biologicznej Bzdury Roku. Teraz postanowiła wyrazić swoje zdanie na temat zamieszek, jakie mają miejsce w Stanach Zjednoczonych po śmierci czarnoskórego George'a Loyda.

Viola Kołakowska o zamieszkach w USA. Wierzy w zabójstwo za zlecenie

W USA zawrzało po tym, jak czarnoskóry George Floyd zmarł w wyniku brutalnego zatrzymania przez policję. Viola Kołakowska na swoim InstaStory opublikowała wypowiedzi i artykuły, w tym teorię, która wydaje się co najmniej kontrowersyjna.

- George Floyd został celowo zamordowany, zgodnie z harmonogramem, aby wywołać zamieszki rasowe w całej Ameryce, powodując jeszcze większy chaos (...) Ktoś wywołał tę całą sytuację po to, by zaszkodzić Trumpowi! Ma wyglądać, jakby państwo wymykało się spod kontroli. (...) Wyciągnęli przeciwko Trumpowi najcięższe działa! - czytamy między innymi w artykule na portalu DC Clothesline, którego fragment opublikowała Kołakowska.

Czy Viola po raz kolejny wywoła internetową burzę?

Viola Kołakowska o zamieszkach w USA
fot. Instagram:@violkakolakowska

RadioZET.pl/MF