Zamknij

Viola Kołakowska ostro o ministrze Szumowskim. Nazwała go "jaszczurem"

09.06.2020 10:19
Viola Kołakowska
fot. Jan Bielecki/East News

Viola Kołakowska po raz kolejny skrytykowała działania ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Partnerka Tomasza Karolaka nazwała go "jaszczurem" i zasugerowała, że "chce wyniszczyć psychicznie dzieci".

Viola Kołakowska w ostatnim czasie budzi ogromne kontrowersje. Modelka i partnerka Tomasza Karolaka należy do grona gwiazd, które nie wierzą w skutki pandemii koronawirusa, krytykują działania rządu i zachęcają do sprzeciwiania się wprowadzeniu szczepionki. Podobne podejście prezentuje także Edyta Górniak, Doda czy Ivan Komarenko.

Ostatnio Viola Kołakowska po raz kolejny skrytykowała działania ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Na początku maja apelowała, by "przestał pić, zadbał o zdrowie psychiczne i się odczepił". Teraz znów nie szczędziła gorzkich słów. W krótkiej relacji na InstaStories podkreśliła swoje oburzenie decyzjami rządu, a winą obarczyła właśnie Łukasza Szumowskiego.

Zobacz także: Viola Kołakowska komentuje zamieszki w USA. Wierzy w zabójstwo na zlecenie?

Viola Kołakowska o ministrze Łukaszu Szumowskim. Padły ostre słowa

Viola Kołakowska nie rozumie decyzji rządu o zamknięciu szkół. Uczniowie uczą się zdalnie już od końca marca. Zdaniem byłej modelki, odizolowanie od rówieśników nie jest zdrowe dla dzieci.

- Zaczynam się zastanawiać nad tym, czy aby ten jaszczur nie chce wykończyć psychicznie naszych dzieci. Nie wiem jak Wy, ale ja na to nie pozwolę! Żeby nasze dzieci nie mogły się uczyć, żeby je przetrzymywać w domu i patrzeć jak gasną. Nie pozwólmy na zamykanie szkół naszym dzieciom. Nie pozwólmy na zniszczenie im ich świata i najważniejszych dla nich relacji z rówieśnikami. To dzięki temu się rozwijają i wzrastają. Kształtują horyzonty, poznają swoje granice i tworzą społeczności. To do nich należy przyszłość tego świata. Mam wrażenie, że ktoś chce go zniszczyć u podstaw - powiedziała oburzona Kołakowska na InstaStories.

Celebrytka dodała, że minister "okrada nas i niszczy nasze życie, a sam jest świetnie uposażony i zabezpieczony".

Co myślicie o ostrych słowach Violi Kołakowskiej?

RadioZET.pl/PCh