Zamknij

Viola Kołakowska poruszona dramatem Chylińskiej. "Polecam wszystkim ZJ**OM tzw. celebrytom"

Judyta Wanicka
15.01.2020 11:41
Viola Kołakowska
fot. VIPHOTO/East News

Viola Kołakowska podzieliła się z fanami swoją refleksją na temat głośnego wywiadu z Agnieszką Chylińską, w którym wokalistka opowiedziała o życiowym dramacie. Była modelka, nie przebierając w słowach, zaapelowała do polskich celebrytów, by wyciągnęli życiową lekcję.

Viola Kołakowska jest modelką i stylistką "Dzień Dobry TVN". Brała udział w czwartej edycji programu "Agent - Gwiazdy", w którym zajęła trzecie miejsce. Kilka lat temu związała się z Tomaszem Karolakiem, z którym ma dwoje dzieci. Kołakowska znana jest z wygłaszania odważnych komentarz na temat show-biznesu. Ostatnio modelka postanowiła podzielić się tym, co sądzi na temat znajomych z branży. Zainspirowały ją do tego poruszające wyznania Agnieszki Chylińskiej.

Agnieszka Chylińska rozpłakała się podczas wywiadu. "Długo trzymałam to w sobie"

Viola Kołakowska ostro o polskich celebrytach

Partnerka Tomasza Karolaka nie kryła emocji po obejrzeniu wywiadu z Agnieszką Chylińską, w którym wokalistka opowiedziała w nim m.in. o trudnych początkach w O.N.A., walce z depresją, używkach, cieniach macierzyństwa i niespełnionych oczekiwaniach. Kołakowska zamieściła na Instastory mocny wpis. Nie przebierając w słowach, wytknęła polskim celebrytom hipokryzję, kompleksy i obawę przed prawdziwym życiem.

Jeżeli nie słuchaliście tego wywiadu, to jest to obowiązkowe - napisała.

Szczególnie polecam wszystkim zje...m, tzw. gwiazdom, celebrytom zas..nym na swój temat. Tym wszystkim hipokrytom tworzącym iluzoryczny świat pełen fałszu zbudowanego z chorego ego i mnóstwa kompleksów. Tym, którzy nie rozumieją, że przed sobą nigdzie nie uciekną, a kiedy będą musieli się zdemaskować sami przed sobą, to będzie to dla nich niezwykle oczyszczające i dopiero wtedy zaczną naprawdę żyć - czytamy we wpisie Violi Kołakowskiej.

scres
fot. Instastory:@violakolakowska
Zagłosuj

Zgadzasz się z opinią Violi Kołakowskiej na temat celebrytów?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw