Zamknij

Kołakowska uderza w Bidena i popierające go gwiazdy. "Będą zbierać szczęki z podłogi"

09.11.2020 13:22
Viola Kołakowska
fot. VIPHOTO/East News

Viola Kołakowska odniosła się do wyborów prezydenckich w USA na profilu Mai Ostaszewskiej. Partnerka Tomasza Karolaka wróży, że Joe Biden trafi za kratki, a celebryci, którzy cieszą się z jego zwycięstwa, wkrótce srogo się zawiodą. 

Viola Kołakowska to popularna modelka i celebrytka, która jest znana głównie z bycia partnerką Tomasza Karolaka. Gdy w Polsce rozszalała się pandemia koronawirusa, była uczestniczka trzeciej edycji programu "Agent - Gwiazdy" stała się słynną w sieci zwolenniczką teorii spiskowych. W swoich emocjonalnych relacjach na Instastory Kołakowska kwestionowała skalę zagrożenia i nawoływała do bojkotu obostrzeń wprowadzonych przez rząd. W jednej z relacji ostro zaatakowała byłego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, imputując mu uzależnienie od alkoholu i problemy psychiczne.

Kołakowska jest zdania, że obowiązek stosowania się do zasad bezpieczeństwa jest zamachem na wolność osobistą obywateli. Za jeden ze swoich wywodów, podważających istnienie pandemii, partnerka Karolaka doczekała się nominacji w plebiscycie Biologiczna Bzdura Roku 2020. Ale nawet to nie powstrzymało jej przed zabieraniem głosu w kolejnych ważkich sprawach. Po tym, jak wybory prezydenckie w USA wygrał Joe Biden, Kołakowska pokusiła się o zjadliwy komentarz na temat nowego przywódcy USA. Wbiła także szpilę polskim celebrytom, którzy nie kryją satysfakcji z porażki Donalda Trumpa.

Viola Kołakowska wyśmiewa noszenie maseczki. Zabawne, w czym weszła do sklepu [FOTO]

Viola Kołakowska komentuje wybory prezydenckie w USA 

Matka dzieci Karolaka jakiś czas temu zniknęła z Instagrama, tłumacząc, że musi trochę odpocząć. Mimo to nie odmówiła sobie przyjemności wtrącenia kilku zdań pod postem Mai Ostaszewskiej, która ucieszyła się, że wiceprezydentem USA została kobieta - Kamala Harris.

Nie mogę się nacieszyć. Wspaniała, mądra, pierwsza w historii kobieta Vice President of United States! Kamala Harris. Dziewczyny, czyż to nie cudowne, że wszystkie oficjalne media USA ogłosiły wygraną Joe Bidena i jej w międzynarodowym dniu feminizmu! Jak pięknie świętują Amerykanie uwolnienie się od tego ohydnego szowinisty, ignoranta Donalda Trumpa. Panu już dziękujemy... Niech ta fala dotrze też do nas. Nam też należą się reprezentanci stojący po stronie praw człowieka. I my będziemy tańczyć wspólnie, szanując swoją różnorodność - napisała uradowana aktorka.

Wpis wywołała mieszane uczucia u części obserwujących. Swoje trzy grosze wtrąciła także Viola Kołakowska - sądząc po jej słowach - zagorzała przeciwniczka nowej władzy w Stanach.

[Biden i Harris] zasiądą, ale za kratkami… Kup popcorn, zasiądź w fotelu i oglądaj. Będzie się działo. Prawda w końcu wyjdzie, nas uwolni z tych syfiastych energii. Reszta kompletnie nieświadoma, będą zbierać szczęki z podłogi - napisała w komentarzu.

Pod sugestią jednej z internautek, żeby nie zachwycać się ślepo rządami Demokratów, Kołakowska krytycznie odniosła się do entuzjazmu Ostaszewskiej i innych celebrytów. 

U nas 'gwiazdy' zwariowały, proszę pani - odpowiada Kołakowska. - Wszyscy śpią, jakby ich ktoś zahipnotyzował. To jest jakaś zbiorowa hipnoza, ale spokojnie, dostaną takiego strzała, że będą musieli się obudzić - wróży partnerka Tomasza Karolaka. 

Komentarze celebrytki sprowokowały drwiny i niewybredne sugestie, ale Viola Kołakowska nie zamierzała wdawać się w polemikę. Przypomnijmy, że jeśli chodzi o koronasceptyczne poglądy partnerka Karolaka może liczyć na silne wsparcie Edyty Górniak. Diwa polskiej sceny po słynnym wywiadzie w telewizji wRealu24 stała się gwiazdą ruchu antyszczepionkowców i zjednała sobie spore grono wyznawców foliarskich teorii. 

Edyta Górniak twierdzi, że w szpitalach leżą statyści? Szokujące słowa o koronawirusie

kolakowska viola
fot. VIPHOTO/East News