Zamknij

Viola Kołakowska uderza w sprzedawców z Wrocławia. Nie obsłużyli jej bez maseczki

06.09.2021 19:02
Viola Kołakowska
fot. VIPHOTO/East News

Viola Kołakowska należy do grona osób, które nie wierzą w pandemię i protestują przeciwko wprowadzanym obostrzeniom oraz szczepieniom. Okazuje się, że choć koronawirus jest z nami od ponad roku, gwiazda wciąż nie zaakceptowała takich zasad, jak m.in. noszenie maseczek w miejscach publicznych. Teraz zapowiedziała sądową batalię ze sprzedawcami, którzy nie obsłużyli jej w sklepie, bo przyszła bez maski.

Viola Kołakowska jest jedną z najbardziej popularnych i głośnych koronasceptyczek w Polsce. Choć pandemia koronawirusa trwa już od ponad roku, wiele osób wciąż neguje zagrożenie i sprzeciwia się wprowadzanym obostrzeniom. Jedną ze znanych fanek teorii spiskowych jest Edyta Górniak - wokalistka ostatnio znów dała o sobie znać, zrywając kartkę z nakazem noszenia maseczki w miejscu publicznym.

Ostatnio podobny problem z zakrywaniem ust i nosa miała właśnie Viola Kołakowska. Celebrytka, która od początku twierdzi, że pandemia COVID-19 jest jedynie spiskiem, wciąż protestuje przeciwko wprowadzanym nakazom i zakazom. Niedawno odwiedziła galerię handlową, w której sprzedawcy nie chcieli jej obsłużyć z powodu braku maseczki. Gwiazda całą sytuację postanowiła nagłośnić w mediach społecznościowych.

Viola Kołakowska uderza w sprzedawców z wrocławskiej galerii. Nie chcieli jej obsłużyć, bo nie miała maseczki

Viola Kołakowska opisała na InstaStories sytuację, która przydarzyła jej się w jednej z galerii handlowych we Wrocławiu. Celebrytka nie została obsłużona w sklepie, ponieważ nie miała na twarzy maseczki. Nakaz zakrywania ust i nosa obowiązuje w całej Polsce od początku pandemii. Nic więc dziwnego, że pracownicy zwrócili uwagę celebrytce.

- Miejsce, które nie obsługuje klientów bez masek. W związku z tym dyrekcja oraz wszyscy sprzedawcy, którzy stosują tego typu proceder segregacji i działań niezgodnych z konstytucją będą pociągnięci do odpowiedzialności karnej - opisała sprawę oburzona Kołakowska.

Co myślicie o zachowaniu Violi Kołakowskiej?