Zamknij

Viola Kołakowska twierdzi, że koronawirus to nie pandemia. "Takie coś nie ma obecnie miejsca"

Maciej Friedrich
20.03.2020 10:49
Viola Kołakowska twierdzi, że koronawirus to nie pandemia. "Takie coś nie ma obecnie miejsca"
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Viola Kołakowska najwyraźniej uważa, że strach związany z koronawirusem to przesada. Zdaniem celebrytki obecnie nie mamy do czynienia z pandemią? Najnowszy wpis Kołakowskiej wywołał w sieci niemałe poruszenie.

Pandemia koronawirusa zbiera śmiertelne żniwo na całym świecie. Środki bezpieczeństwa zmieniły tryb życia wielu osób, także tych, którzy nie są zarażeni. Wielu celebrytów apeluje do fanów o rozsądek i daje przykład, relacjonując dobrowolną kwarantannę.

 Magda Gessler o izolacji z powodu koronawirusa. "Jeśli zaczniemy źle myśleć, to zginiemy sami"

Okazuje się jednak, że wśród polskich gwiazd znalazła się także osoba, która uważa niektóre środki bezpieczeństwa za absurd. Mowa o Violi Kołakowskiej, którą w zeszłym roku mogliśmy oglądać w "Agencie Gwiazdy". Celebrytka w połowie marca apelowała o spokój i krytykowała osoby masowo wykupujące papier toaletowy. Najnowszy wpis gwiazdy wydaje się bagatelizować strach związany z koronawirusem.

Viola Kołakowska uważa, że nie istnieje pandemia koronawirusa?

Na profilu Violi Kołakowskiej na Instagramie pojawił się wpis, w którym celebrytka oburza się na środki bezpieczeństwa związane z koronawirusem.

- Prawda jest taka, że nie ma testów na koronawirusa. Jak można zamknąć miasta, mierzyć temperaturę i wszystkich, którzy mają podwyższoną zgarniać? Przecież temperaturę można mieć podwyższoną nawet z powodu miesiączki, i co wtedy? Nie będę miała ze swoimi dziećmi kontaktu z powodu miesiączki? To jakiś absurd! - twierdzi Viola.

Co więcej, Kołakowska opublikowała zdjęcie artykułu niemieckiego lekarza i polityka Wolfganga Wodarga, który twierdzi, że na świecie nie panuje pandemia.

-Samo określenie pandemia zostało, nie wiadomo dlaczego, zmienione i używane jest w innym znaczeniu. Do tej pory słowo "pandemia" było określeniem choroby, która w wielkiej sile objawiała się na całym globusie. Nic takiego nie ma obecnie miejsca - czytamy.

"Obudźmy się wszyscy" podsumowała Kołakowska.

Wpis Violi Kołakowskiej
fot. Instagram:@violakolakowska

RadioZET.pl/MF