Zamknij

Viola Kołakowska wyśmiewa Polaków wykupujących papier toaletowy: "Pogięło was, serio"

Sylwia Wamej
12.03.2020 10:19
Viola Kołakowska
fot. Viphoto/ East News

Viola Kołakowska podzieliła się ze swoimi fanami refleksją dotyczącą robienia zapasów przez Polaków w związku z szalejącym koronawirusem. Gwiazda uważa, że rodacy za bardzo panikują. Jej zdaniem wykupywanie środków higienicznych nie ma najmniejszego sensu.

Viola Kołakowska wyśmiała Polaków robiących zapasy 

Viola Kołakowska podzieliła się z fanami na Instagramie refleksją dotyczącą robienia zapasów przez Polaków w związku z pandemią koronawirusa. Celebrytka nie szczędzi ostrych słów tym, którzy jej zdaniem dają się ponieść zbiorowej panice.

"Najważniejsze w obecnej sytuacji jest zachowanie spokoju i zdrowego rozsądku!Wiecie, co nam bardziej zaraża niż koronawirus? Strach... on działa natychmiast i rozprzestrzenia się jeszcze szybciej niż owy wirus. Strach odbiera rozum i bardzo mocno obniża odporność organizmu. Błagam, zachowajcie zdrowy rozsądek. Panika was zabije, nie koronawirus. Pomyślcie, ile wirusów, plag i zagrożeń miało nas już dawno zgładzić. Naprawdę, więcej osób umiera na zwyczajną grypę! - podkreśliła partnerka Tomasza Karolaka.

Viola Kołakowska
fot. Instagram.com/ Viola Kołakowska

Viola Kołakowska apeluje do Polaków o spokój

Gwiazda zamieściła też w mediach społecznościowych nagrania z supermarketu, w których półki świecą pustkami. Od wczoraj Polacy masowo ruszyli do sklepów, robiąc zapasy. Gwiazda jest oburzona tym, że w zastraszającym tempie znika z półek papier toaletowy.

"Zobaczcie, wszystko jest. Czego nie ma? Papieru toaletowego. W momencie, w którym pojawił się jeden z mnóstwa wirusów, ludzie będą w kiblach i będą co robić? Będą się wypróżniać. Dlatego wykupili cały papier toaletowy. Ja się zastanawiam, co wy macie w głowach? Kapustę kiszoną macie, po prostu nic, null, zero. Chciałoby się przekląć. Po prostu pogięło was, serio" - mówiła wyraźnie zdenerwowana.

Na koniec Kołakowska stwierdziła, że im bardziej się czegoś boimy, tym bardziej to przyciągamy.

"Im bardziej się czegoś boisz, tym więcej tego przyciągasz. Prawo przyciągania działa! A więc od was zależy, czy poddacie się temu, czy będziecie spokojnie oddychać. Wyłączcie telewizory! Nie bój się zrzucić koronę! - zaapelowała Viola Kołakowska.

Zagłosuj

Robisz zapasy w związku z koronawirusem?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW