Zamknij

Viola Kołakowska wyśmiewa noszenie maseczki. Zabawne, w czym weszła do sklepu [FOTO]

10.08.2020 14:18
Viola Kołakowska
fot. TRICOLORS/East News

Viola Kołakowska bojkotuje noszenie maseczki w czasie pandemii koronawirusa. Partnerka Tomasza Karolaka nie zważa na rekordowe liczby zakażeń i nie stosuje się do zasad bezpieczeństwa. - Proponuję wam tego typu ściemę - mówi, zasłaniając twarz... własną bielizną. 

Viola Kołakowska to popularna modelka i celebrytka, która jest znana głównie z bycia partnerką Tomasza Karolaka. Ostatnio zrobiło się o niej głośno w kontekście wypowiedzi na temat pandemii koronawirusa. Kołakowska od początku kwestionuje skalę zagrożenia i nawołuje do bojkotu obostrzeń wprowadzonych przez rząd. Gdy COVID-19 zaczął zbierać śmiertelne żniwo na świecie, stwierdziła, że pandemii nie ma, a ludzi zabija głównie stres przed wyimaginowanym niebezpieczeństwem. 

Była uczestniczka programu "Agent - Gwiazdy" regularnie publikuje relacje na Instastory, w których, nie przebierając w słowach, naigrawa się z zagrożenia i uderza w rządzących. W jednej z relacji ostro zaatakowała ministra zdrowia, Łukasza Szumowskiego, imputując mu uzależnienie od alkoholu i problemy psychiczne. Celebrytka jest zdania, że obowiązek stosowania się do zasad bezpieczeństwa jest zamachem na wolność osobistą obywateli. Za jeden ze swoich wywodów partnerka Karolaka doczekała się nominacji w plebiscycie Biologiczna Bzdura Roku 2020

Viola Kołakowska komentuje zamieszki w USA. Wierzy w zabójstwo na zlecenie?

Viola Kołakowska z majtkami na twarzy bojkotuje noszenie maseczek 

Koronawirus w Polsce wciąż nie odpuszcza. Od początku wakacji notuje się kolejne rekordy zakażeń. Ale oficjalne dane nie robią wrażenia na "koronasceptycznej" Violi Kołakowskiej. Modelka nie ustaje w krucjacie przeciwko obostrzeniom i bojkotuje noszenie maseczki. Gdy w sklepie ochrona poprosiła ją o zasłonięcie ust i nosa, Kołakowska wyciągnęła z torebki majtki i prześmiewczo założyła je sobie na twarz. 

Musiałam wejść do Rossmanna. Ponieważ nie chcieli mnie wpuścić bez maski, mam swoją maskę - moje własne, osobiste gacie. Proponuje wam tego typu ściemę, póki nie ogarnę tego, w czym naprawdę chcę chodzić. Czekam na to - powiedziała. 

Powiem wam, że diagnoza jest bardzo przykra. Ludzie nawet nie widzą, że masz gacie na twarzy. Generalnie wszystko jedno, co sobie na tę twarz położysz, byleby coś było. Także zabawne jest to, że możecie chodzić w majtkach na twarzy i nikt na was nie zwraca uwagi. Jakbyście byli niewidzialni. Brawo Polsko! - drwi modelka. 

violak
fot. Instastory:@violkakolakowska
KOLAKOWSKA WIOLA
fot. Instastory:@violakolakowska

Posłuchaj podcastu