Zamknij

Viola Kołakowska zachwala medycynę energoinformacyjną i cieszy się z choroby dziecka

01.12.2021 19:45
Viola Kołakowska
fot. VIPHOTO/East News

Koronasceptyczna Viola Kołakowska podzieliła się informacją o tym, że jej dziecko zachorowało przez rotawirusa. Modelka apeluje do internautów i zachwala "medycynę energoinformacyjną".

Viola Kołakowska jest jedną z tych osób, które nie wierzą w koronawirusa. Była partnerka Tomasza Karolaka od początku pandemii nie kryje swojego sceptycznego nastawienia nie tylko do maseczek, szczepionki, ale i w ogóle i samej pandemii - czemu wielokrotnie dawała wyraz w sieci, m.in. apelując, by się nie szczepić, krytykując zachęcającą do szczepień Krystynę Jandę, czy też atakując Andrzeja Piasecznego, który jako jeden z pierwszych celebrytów poinformował o zakażeniu koronawirusem. W późniejszych wpisach przekonywała też do naturalnych "szczepionek" - jak jad amazońskiej żaby oraz uderzała w sprzedawców, którzy nie obsłużyli jej przez brak maseczki.

Teraz Kołakowska pochwaliła się chorobą dziecka i również odniosła to do koronawirusa. Poinformowała też o swoim najnowszym zakupie: hicie "medycyny energoinformacyjnej".

Zobacz także: Małgorzata Rozenek zaszczepiona trzecią dawką. Pod postem hejt. "Szczepionkowy ekshibicjonizm"

Viola Kołakowska cieszy się z choroby dziecka i zachwala "medycynę energoinformacyjną"

Kołakowska opublikowała w sieci relację, w której poinformowała o tym, że jej dziecko zaraziło się rotawirusem, w związku z czym ona, jako mama, zaliczyła nieprzespaną noc. Mimo to bardzo się cieszy, bo okazuje się, że w świecie, w którym "mamy tylko jedno schorzenie, nagle pojawia się "on"":

"W życiu nie pomyślałabym, że będę się cieszyć z tego, że moje dziecko ma rotawirusa. W świecie, gdzie mamy tylko jedno schorzenie, nagle pojawia się on... Jesteśmy uratowani. Natura wciąż odpowiada na życie. Po nieprzespanej nocy szczęśliwa, że moje dziecko ma nadal szansę budować naturalną odporność" - wskazuje radosna Kołakowska i wyrażą wdzięczność za "wirusy, bakterie i grzyby", a potem apeluje:

"Idźcie do lasu i wdychajcie prawdę".

Być może sposobem na leczenie dla Violi Kołakowskiej jest medycyna energoinformacyjna, którą modelka zachwala w jednym z kolejnych stories. Ujawnia, że zamówiła właśnie "protektor 5 G": "Zobaczcie, ale się jaram, bo zamówiłam generator pola tensorowego energii krystalicznej biofotonów protektor 5G 764 MGH" - informuje.

Viola Kołakowska
fot.
1
fot.