Zamknij

Viola Kołakowska znika z Instagrama? "Potrzebuję spokoju"

14.10.2020 11:43
Viola Kołakowska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Viola Kołakowska w ostatnich miesiącach dała się poznać jako osoba negująca panującą na świecie pandemię, zachęcała między innymi do bojkotowania nakazu zasłaniania ust i nosa. Teraz zapowiedziała, że robi sobie przerwę od edukowania koronasceptyków.

Viola Kołakowska to polska modelka i aktorka niezawodowa, którą mogliśmy oglądać między innymi w serialach "Trędowata", "Daleko od noszy" czy "Szpital na perypetiach". Na swoim koncie ma także role filmowe, wystąpiła w takich produkcjach jak "Quo Vadis" i "Planeta Singli 2". Pozowała na okładkach magazynów "Playboy" i "CKM", związała się także ze stacją TVN, w 2009 roku pracowała jako stylistka dla "Dzień Dobry TVN". W 2019 roku mogliśmy oglądać Violę jako uczestniczkę "Agenta Gwiazdy 3", w którym zajęła 3. miejsce. Medialną popularność przyniósł jej także związek z popularnym aktorem Tomaszem Karolakiem, z którym ma dwoje dzieci, córkę Lenę i syna Leona.

W ostatnich miesiącach o Kołakowskiej zrobiło się głośno, jednak nie ze względu na zawodowe sukcesy. Była modelka z zaciętością godną lepszej sprawy wypowiada się na temat pandemii koronawirusa, jednak w sposób bardzo sceptyczny Można śmiało powiedzieć, że stała się jedną z twarzy ruchu koronasceptyków w Polsce, a każda jej kolejna wypowiedź i nawiązywanie do "rzetelnych" informacji wzbudza ogromne kontrowersje. Viola przekonywała już, że koronawirus to nie pandemia, i wyśmiewała osoby noszące maseczki, a nawet apelowała do ich bojkotu.

ZOBACZ TAKŻE: Ivan Komarenko wzywa do bojkotu koronawirusa. "Przerwijmy to szaleństwo"

Viola Kołakowska robi sobie przerwę od Instagrama? Nie będzie edukować o "plandemii"

Zdaniem wielu osób rewelacje publikowane przez Kołakowską są najzwyczajniej w świecie niebezpieczne, zachęcają bowiem fanów celebrytki do niewiary w pandemię, która zbiera śmiertelne żniwo na całym świecie. Dosyć powiedzieć, że Viola została nominowana do Biologicznej Bzdury Roku za wypowiedź dotyczącą rzekomej manipulacji statystykami dotyczącymi koronawirusa. Do słów matki swoich dzieci zdystansował się nawet Tomasz Karolak, komentując wypowiedzi Kołakowskiej.

Nie wiadomo, czy Viola poczuła się zmęczona dokształcaniem fanów i przekazywania swoich przemyśleń. Opublikowała jednak na Instastory informację, która wielu może zdziwić. Celebrytka zapowiedziała, że robi sobie przerwę w przekazywaniu informacji, którymi jeszcze niedawno tak ochoczo się dzieliła.

- Ja się na jakiś czas wycofuję z informacji... Potrzebuję spokoju, co i Wam proponuję. Jeżeli potrzebujecie rzetelnych wiadomości (...) Do niebawem, mam nadzieję. Trzymajcie się - czytamy we wpisie Kołakowskiej.