Zamknij

W bioluminescencji, czyli w świeceniu organizmów żywych, bierze udział...? [MILIONERZY]

18.08.2020 13:00
W bioluminescencji, czyli w świeceniu organizmów żywych, bierze udział...? [MILIONERZY]
fot. Bartosz KRUPA / East News

W bioluminescencji, czyli w świeceniu organizmów żywych, bierze udział...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 10 tys. złotych.

W bioluminescencji, czyli w świeceniu organizmów żywych, bierze udział...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 10 tys. złotych.

W bioluminescencji, czyli w świeceniu organizmów żywych, bierze udział...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""W bioluminescencji, czyli w świeceniu organizmów żywych, bierze udział...?" na początku nie była oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. mefistoina 

B. lucyferyna 

C. demonicynoza 

D. szatanoza

Uczestnik nadal miał do wykorzystania wszystkie koła ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu możliwych wariantów postanowił skorzystać z jednego z nich - Pół na pół. Pozostały mu do wyboru warianty B. i D., z których uczestnik ostatecznie zaznaczył odpowiedź B.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - W bioluminescencji, czyli w świeceniu organizmów żywych, bierze udział...? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""W bioluminescencji, czyli w świeceniu organizmów żywych, bierze udział...?", to właśnie B. Uczestnik wygrał 10 tys. złotych i mógł kontynuować grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl