Zamknij

Lider Boys o Zenku Martyniuku. „Jeśli on jest królem, to ja imperatorem”

Maciej Friedrich
08.05.2019 12:54
Lider Boys o Zenku Martyniuku. „Jeśli on jest królem, to ja imperatorem”
fot. Instagram:@marcinmillerboys

Jednym z gości Kuby Wojewódzkiego był Marcin Miller, lider zespołu Boys. Panowie rozmawiali między innymi o autobiografii Millera. Piosenkarz zdradził również, jaki jest jego stosunek do fenomenu Zenka Martyniuka.

Kuba Wojewódzki we wtorek 6 maja zaprosił do siebie Blankę Lipińską oraz Marcina Millera, lidera disco polowego zespołu Boys. Grupa jest jedną z najpopularniejszych w swoim gatunku, a hity takie jak „Jesteś szalona” czy „Chłop z Mazur” stały się ogólnopolskimi przebojami. Miller jest jednym z najpopularniejszych wokalistów disco polo, często porównywanym do Zenka Martyniuka.

Na kanapie Kuby Wojewódzkiego lider Boys opowiedział między innymi o występach dla telewizji publicznej. Stwierdził, że „rząd dobrze płaci” za imprezy takie jak Sylwester TVP. Zdradził również, że nigdy nie korciło go poruszanie w tekstach tematów politycznych i religijnych. Skomentował także występ swojej grupy na weselu piłkarza Kamila Grosickiego.

– On mi nie płacił za to. Dobrze mnie ugościł. Poza tym święta trójca tam była: Grosik, Peszko i Hajto – żartował Miller.

ZOBACZ: Blanka Lipińska u Kuby Wojewódzkiego. Przyznała, że jest słabą pisarką?

Marcin Miller Boys
fot. Instagram:@marcinmillerboys

Marcin Miller o stosunku do Zenka Martyniuka

W wywiadzie z gwiazdorem disco polo nie mogło zabraknąć nawiązania do polskiego „króla” tego gatunku, Zenona Martyniuka. Zapytany o stosunek do Zenka, Miller stwierdził, że nie ma między nimi żadnego konfliktu. Wojewódzki zapytał Millera wprost o to, czy za króla disco polo uważa siebie, czy Martyniuka. Odpowiedź lidera Boys była zaskakująca.

– Ludzie mówili, że królem diso polo jest Zenek Martyniuk, a ja mu mogę usługiwać. Usłyszałem jednak też, że skoro on jest królem, to ja jestem imperatorem.

Trzeba przyznać, że choć panowie żyją w zgodzie, zdania fanów disco są dosyć skrajne.

Zagłosuj

Słuchasz disco polo?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF