Zamknij

Emocjonalne przemówienie Edyty Górniak. Gwiazda dziękowała TVP za odwagę

31.08.2020 14:12
Edyta Górniak w Świnoujściu
fot. Screen TVP

Wakacyjna Trasa Dwójki dobiegła końca. Ostatni koncert odbył się w Świnoujściu, gdzie wystąpiła m.in. Edyta Górniak. Szerokim echem odbił się nie tylko sam występ Górniak, ale też jej sentymentalna przemowa, podczas której wokalistka ze łzami w oczach dziękowała TVP.

Finał Wakacyjnej Trasy Dwójki za nami. W niedzielę odbył się wielki koncert w Świnoujściu, którego jedną z gwiazd była Edyta Górniak. Jej występ zostanie zapewne zapamiętany na długo.

Piosenkarka zaprezentowała na scenie m.in. swój najnowszy singiel Lime, promujący jej pierwszy od 2012 roku studyjny album. Tuż po występie Górniak zdecydowała się na przemowę, dziękując fanom za wsparcie, jakie otrzymuje od początku kariery, a także komentując trudną sytuację na świecie.

Występ Edyty Górniak na Wakacyjnej Trasie Dwójki

- Drodzy Państwo, jak się czujecie? Ja jestem tak szczęśliwa i wdzięczna, że mogliśmy się zobaczyć, że mogliśmy chociaż przez chwilę, w tym przedziwnym, trudnym, pełnym wyzwań roku, mogliśmy siebie poczuć – zaczęła Górniak.

Z tego miejsca chciałam powiedzieć, że jestem wdzięczna, prawdziwie wdzięczna telewizji publicznej, że odważyła się zorganizować tę trasę, żebyśmy my, artyści, mogli się z Wami spotkać i wesprzeć Was w tym trudnym czasie

- kontynuowała ze łzami w oczach. Chwilę później wokalistka zapowiedziała kolejny występ, a wokalistę nazwała swoim nowym kolegą. - Jako symbol tego, że zbyt wiele jest między nami granic, nie wyznaczajmy ich więcej niż musi ich być, zapraszam na scenę mojego nowego kolegę - mówiła ze łzami w oczach, a na scenie pojawił się uznawany za króla disco polo Zenek Martyniuk.

Warto wspomnieć, że Górniak na antenie TVP pojawia się w ostatnim czasie dość często. Już wcześniej występowała na Wakacyjnej Trasie Dwójki. Ostatnio była gwiazdą konferencji ramówkowej TVP, a już wkrótce po kilku latach przerwy powróci do jury „The Voice of Poland”. Trenerami w jedenastej edycji programu będą też Tomson i Baron, Michał Szpak oraz Urszula Dudziak.

Zobacz także

RadioZET.pl/TVP