Zamknij

Walduś Kiepski znów w walczy przed sądem. Grożą mu dwa lata więzienia

Redakcja
14.11.2018 16:28
Bartosz Żukowski
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/EAST NEWS

Bartosz Żukowski, czyli serialowy Waldek Kiepski, znów pojawił się w sądzie. Od blisko czterech lat nie może dojśc do porozumienia ze swoją żoną - m.in. w kwestii alimentów na córkę Polę. Aktorowi grożą nawet dwa lata pozbawienia wolności.

To już cztery lata od kiedy aktor Bartosz Żukowski, znany m.in. z roli Waldka Kiepskiego, rozstał się ze swoją żoną. Rozstanie było nieformalne, bo dotąd, mimo 14 spraw rozwodowych, nadal są małżeństwem. Nie układają się także kwestie alimentacyjne. Jak twierdzi Ewa Coll, żona Żukowskiego, aktor nie płaci alimentów na 9-letnią Polę.

Bartosz Żukowski nie płaci alimentów?

Aktor twierdzi, że wcale nie uchyla się od płacenia alimentów, a środki, które przeznacza na różne sprawy, związane z życiem córki, znacznie przewyższają kwotę zasądzonych alimentów, które najpierw wynosiły 2,5 tys złotych miesięcznie, a później 3 tysiące złotych.

"To wierutne kłamstwo. Co miesiąc kupuję córce ubrania, opłacam szkołę i zabieram ją do dentysty. W ten sposób wydaję na dziecko sześć tysięcy złotych miesięcznie" - informuje "Fakt".

13.11. w Sądzie Rejonowym w Warszawie odbyła się druga sprawa karna przeciw Żukowskiemu. Za unikanie obowiązku alimentacyjnego aktorowi grozą nawet dwa lata pozbawienia wolności. W związku z kolejnymi niejasnościami, której pojawiły się na ostatniej rozprawie, sprawa została odroczona do połowy stycznia 2019 roku.

RadioZET.pl/Fakt/SA