Zamknij

Warnke wróży Dodzie sukces. Tak dobrze wypadła w „Pitbullu”?

Redakcja
25.01.2018 11:43
Warnke o Dodzie
fot. screen

Kilka dni temu ukazał się oficjalny zwiastun nowego „Pitbulla”. Jedną z głównych ról w tej produkcji gra Doda, której nie szczędzono miejsca w zapowiedzi filmu. Jak piosenkarka wypadła w swojej roli? Swoją opinię na jej temat wyraziła Katarzyna Warnke.

W jednej z niedawnych wypowiedzi Katarzyna Warnke oceniła umiejętności aktorskie Dody. Aktorka zapytana została o to, czy wybierze się na film „Pitbull. Ostatni pies” do kina. Stwierdziła, że tak, i dodała, że w zwiastunie produkcji Doda wypada bardzo dobrze.

"Muszę przyznać, że Doda jest bardzo fajna, bardzo mi się podobała, jeżeli będzie taka, jak w trailerze to odniesie sukces”.

Warnke pojawia się niemal w każdym filmie Patryka Vegi, który za sobą ma już pracę przy trzech wcześniejszych „Pitbullach”. Tym razem z powodu konfliktu pomiędzy producentem a Vegą ten drugi zrezygnował z reżyserowania „Ostatniego psa”. Zadanie to przypadło Władysławowi Pasikowskiemu. Katarzyna Warnke postanowiła być lojalna i wybrała pracę przy „Kobietach mafii” Vegi — filmie, który ze względu na tematykę oraz zbliżone daty premiery uznawany jest za konkurencję dla „Pitbulla”. W takiej sytuacji nie dziwne, że pojawiały się porównania jej i Dody.

Zagłosuj

Który z filmów Twoim zdaniem zapowiada się lepiej: "Pitbull. Ostatni pies" czy "Kobiety mafii"?

Liczba głosów:

Warnke stwierdziła, że niezbyt jej to odpowiada, bo obie panie mają całkiem inne doświadczenie aktorskie. Przyznała jednak, że jeśli rzeczywiście rola Dody będzie dobra, to na pewno dostanie wysokie oceny.

„Nie podobało mi się porównywanie nas do siebie dlatego, że ja jestem aktorką od wielu lat. Oczywiście jesteśmy obydwie artystkami, natomiast to jest jej debiut, więc myślę, że jeśli będzie dobrze, albo bardzo dobrze, to powinna zostać wysoko oceniona”.

O tym, jak Doda wypadnie w „Pitbullu”, przekonamy się za kilka tygodni.

RadioZET.pl/Party/SA