Zamknij

Warsaw Shore: Oburzające zachowanie uczestnika. MTV usuwa skandaliczną scenę z odcinka

06.04.2021 16:21
Warsaw Shore
fot. Instagram/@warsawshore_official

"Warsaw Shore" to jeden z bardziej kontrowersyjnych programów w polskiej telewizji. W jednym z ostatnich odcinków doszło do sytuacji, która wywołała ogromne oburzenie wśród widzów. Uczestnik zrobił coś nagannego.

"Warsaw Shore" doczekał się już 15. sezonu. Kontrowersyjny program wciąż cieszy się sporą widownią, a każdy odcinek jest chętnie komentowany w internecie. Ostatnio oczom widzów ukazała się sytuacja, która nie powinna mieć miejsca. Uczestnik Maciej spotkał się wieczorem z nową uczestniczką Oliwią. Para poszła razem do sypialni, jednak dziewczyna nie miała ochoty na seks i poszła spać.

Wtedy Maciej zaczął masturbować się obok nieświadomej tego koleżanki. Scenę ocenili internauci, którzy przedpremierowo obejrzeli odcinek na player.pl. W komentarzach na profilach społecznościowych programu wyrazili swoje niedowierzanie i oburzenie.

Zobacz także:  Duża Ania z "Warsaw Shore" już tak nie wygląda. Szokująca przemiana gwiazdy "Ekipy" [FOTO]

Warsaw Shore: Uczestnik masturbował się przy śpiącej kobiecie

Zdaniem wielu osób produkcja nie powinna dopuścić do takiej sytuacji, a tym bardziej udostępniać taką scenę w sieci.

- Czekamy na wyjaśnienia co do sprawy z Maćkiem. Jak możecie promować takie zachowanie?

- Pokazujecie, że nie ma przemocy, a tu taka obrzydliwa sytuacja i zero konsekwencji?!

- Jego zachowanie było bardzo nie na miejscu, dziewczyna mówiła, że nie chce nic z nim robić, on kontynuował... oprócz tego sam sobie dogodził obok niej, bez jej wiedzy. Sorry, ale to jest mega niefajne mam nadzieję, że "Warsaw Shore" wywali go i wyda oświadczenie z przeprosinami - komentują internauci na profilu instagramowym programu.

Pytanie do stacji MTV o kontrowersyjną scenę postanowiła skierować dziennikarka i aktywistka Maja Staśko. W odpowiedzi zapewniono ją, że scena została usunięta.

- W imieniu ViacomCBS Polska pragnę poinformować, że traktujemy zaistniałą sytuację poważnie. Usunęliśmy scenę z drugiego odcinka programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" (sezon 15.), by móc dokładnie zbadać wszystkie okoliczności, dbając tym samym o komfort uczestników programu - czytamy w opublikowanym przez Staśko mailu.