Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wellman oburzona stwierdzeniem stylisty. Cięta uwaga na wizji

26.02.2018 13:40

Dorota Wellman słynie z tego, że nie owija w bawełnę. Tym razem w programie na żywo nie wytrzymała komentarza stylisty. Jej cięta uwaga na pewno dała mu do myślenia. O co poszło?

Dorota Wellman fot. EAST NEWS

W niedawnym odcinku programu „śniadaniowego” „Dzień dobry TVN” gościem był stylista Adam Chowański. Tym razem w tej tradycyjnej części programu omawiał on stylizacje dla kobiet o krągłych kształtach i podpowiadał, jak wyszczuplić sylwetkę. Jedna z jego uwag zirytowała Dorotę Wellman. Prezenterka, która wprost wyraża swoją opinię, a także nie raz przyznawała, że lubi swoje kształty i dobrze się czuje ze swoim wyglądem, zareagowała ciętą uwagą. Poszło o stwierdzenie Chowańskiego, że wzory na odzieży powinny być „dopasowane do gabarytów obiektu”.

„Nie wolno przesadzać z wielkością wzorów. One powinny być dopasowane do gabarytów obiektu” — powiedział Chowański. Dorota Wellman, słysząc te słowa, natychmiast zareagowała. „Gabaryty to są, proszę pana, jak się wywozi śmieci”. Chowański zauważył swoje potknięcie i od razu poprawił swoją wpadkę, zamieniając „gabaryty” na „dopasowane do krągłości kobiecych”. Spotkało się z to z pochwałą prowadzącej (choć nadal w uszczypliwym tonie). „Brawo ty” — powiedziała Wellman.

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi