Zamknij

Wellman oburzona stwierdzeniem stylisty. Cięta uwaga na wizji

Redakcja
26.02.2018 13:40
Dorota Wellman
fot. EAST NEWS

Dorota Wellman słynie z tego, że nie owija w bawełnę. Tym razem w programie na żywo nie wytrzymała komentarza stylisty. Jej cięta uwaga na pewno dała mu do myślenia. O co poszło?

W niedawnym odcinku programu „śniadaniowego” „Dzień dobry TVN” gościem był stylista Adam Chowański. Tym razem w tej tradycyjnej części programu omawiał on stylizacje dla kobiet o krągłych kształtach i podpowiadał, jak wyszczuplić sylwetkę. Jedna z jego uwag zirytowała Dorotę Wellman. Prezenterka, która wprost wyraża swoją opinię, a także nie raz przyznawała, że lubi swoje kształty i dobrze się czuje ze swoim wyglądem, zareagowała ciętą uwagą. Poszło o stwierdzenie Chowańskiego, że wzory na odzieży powinny być „dopasowane do gabarytów obiektu”.

„Nie wolno przesadzać z wielkością wzorów. One powinny być dopasowane do gabarytów obiektu” — powiedział Chowański. Dorota Wellman, słysząc te słowa, natychmiast zareagowała. „Gabaryty to są, proszę pana, jak się wywozi śmieci”. Chowański zauważył swoje potknięcie i od razu poprawił swoją wpadkę, zamieniając „gabaryty” na „dopasowane do krągłości kobiecych”. Spotkało się z to z pochwałą prowadzącej (choć nadal w uszczypliwym tonie). „Brawo ty” — powiedziała Wellman.

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

RadioZET.pl/SA