Zamknij

Wendzikowska wróciła do pracy 6 dni po porodzie. Gwiazda odpowiada na krytykę

Redakcja
14.11.2018 09:15
Anna Wendzikowska
fot. Instagram

Anna Wendzikowska niedawno urodziła drugie dziecko. Zaledwie 6 dni później wróciła do pracy, za co spotkała ją mocna krytyka. Prezenterka postanowiła odpowiedzieć internautom.

Pod koniec października Anna Wendzikowska pochwaliła się na Instagramie, że na świat przyszło jej drugie dziecko – córeczka Antonina. Fani gratulowali i przesyłali pozdrowienia. Szybko miłe komentarze zamieniły się w krytykę, kiedy okazało się, że prezenterka zaledwie po sześciu dniach od porodu wróciła do pracy. W sieci gwiazda spotkała się z prawdziwym hejtem.

Anna Wendzikowska odpowiada na hejt

„Sześć dni po porodzie kobieta powinna być w domu z dzieckiem. Po coś chyba wymyślili urlop macierzyński”.

„6 dni po porodzie trudno nazwać: determinacja? chęć zaistnienia ? bijemy rekord ? w udowadnianiu »bycia« w mediach”.

„Matka kilka dni po porodzie powierza je opiece innych osób zamiast sama się nimi opiekować” – grzmiały internautki.

1

Prezenterka przez długi czas pozostawiała te komentarze bez odpowiedzi. Wreszcie w wypowiedzi dla magazynu „Flesz” wyjaśniła w kilku zdaniach, że nie widzi powodu, by nie pracować, bo przez jeden dzień w tygodniu, kiedy dzieci są pod opieką ojca, może pozwolić sobie na pracę, którą kocha.

„Córeczki są dla mnie najważniejsze i spędzam z nimi niemal całe dnie. Jestem szczęśliwą mamą, ale że kocham swój zawód i czuje się dobrze, to raz w tygodniu mogę robić swoje!” – powiedziała w wypowiedzi dla „Flesza”.

RadioZET.pl/SA