Zamknij

Gwiazda TVP odważnie odsłoniła ciało w sesji [ZDJĘCIA]

Judyta Wanicka
23.12.2019 12:46
Weronika Humaj
fot. Instagram:@weronikahumaj_

Weronika Humaj pojawiła się w zmysłowej sesji. 26-letnia aktorka znana z seriali TVP "Czas honoru" i "Stulecie Winnych" rozebrała się przed obiektywem. Artystyczne zdjęcia roznegliżowanej Weroniki Humaj można podziwiać na Instagramie. 

Weronika Humaj to 26-letnia aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć z licznych seriali TVP. W "Stuleciu Winnych" wciela się w postać Anny Winnej. Wcześniej aktorkę można było podziwiać m.in. w roli Ireny w serialu "Czas honoru - Powstanie". Przebijająca się aktorka może pochwalić się nie tylko talentem, ale także niebanalną urodą oraz doskonałą figurą. Sowimi wdziękami pochwaliła się w zmysłowej sesji zdjęciowej. 

Stulecie Winnych: Weronika Humaj nago w artystycznej sesji 

Weronika Humaj rozebrała się przed obiektywem na planie serialu "Stulecie Winnych". Odgrywała wtedy erotyczną scenę z Pawłem (Tomasz Włosok), w której pojawiła się bez ubrania. 26-letnia aktorka nie boi się odważnie eksponować ciała, co potwierdziła w nowej sesji zdjęciowej autorstwa Anny Kowalewskiej. Weronika Humaj pozuje do zdjęć w zmysłowych pozach. Na jednej fotografii odważnie odsłoniła dekolt, na innej zaś pojawia się całkiem naga. 

Artystyczne ujęcia roznegliżowanej Ani Winnej wywołały żywiołową reakcję wśród internautów. Pięknie, Ślicznotka!, Ale czad! - pisali pod zdjęciami zachwyceni fani Weroniki Humaj. 

Zagłosuj

Oglądasz "Stulecie Winnych"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw