Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Weronika Książkiewicz poznała synów Bukowskiego. Związek kwitnie?

04.09.2018 15:04

Kilka tygodni temu pojawiła się informacja, że Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski są razem. Teraz aktor postanowił poznać ukochaną ze swoimi synami. Czy to znak, że poważnie myśli o ich związku?

Weronika Książkiewicz poznała synów Bukowskiego. Związek kwitnie? fot. Tomasz Wawer/TVP SA/East News

W sierpniu pojawiła się informacja, że Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski zakochali się w sobie na planie serialu „Leśniczówka” i zostali parą. Media spekulowały, czy związek rozwinie się, bo Bukowski kilka miesięcy wcześniej wziął rozwód. Wszystko jednak wskazuje na to, że zakochani mają się dobrze, a Marek traktuje relację bardzo poważnie.

Weronika Książkiewicz poznała synów partnera

Jak donosi „Fakt”, Marek Bukowski postanowił poznać swoją nową partnerkę ze swoimi synami, 25-letnim Marcinem oraz 12-letnim Szymonem. Według znajomego aktora ma to świadczyć o tym, że poważnie myśli o związku z Weroniką i jest z nią szczęśliwy.

– Marek wiedział, że musi być pewny swoich uczuć, zanim przedstawi chłopców Weronice – opowiada „Faktowi” informator i dodaje:

– Marek bał się trochę, czy chłopcy polubią się z Weroniką. Całe szczęście wszyscy podeszli do spotkania z bardzo pozytywnym nastawieniem.

Marek Bukowski fot. facebook.com/marek.bukowski.169

Fani aktorskiej pary zastanawiają się, czy zachowanie Bukowskiego oznacza, że pragnie on założyć rodzinę ponownie. Sama Weronika jest mamą 8-letniego Borysa. W zeszłym roku rozstała się ze swoim poprzednim partnerem, Mitją Okoronem.

RadioZET.pl/fakt24.pl/MF

Oceń