Zamknij

Weronika Marczuk jest w 8. miesiącu ciąży. Pokazała zdjęcia z baby shower

Judyta Wanicka
12.12.2019 18:02
Weronika Marczuk
fot. Instagram:@TRICOLORS/East News

Weronika Marczuk jest w zaawansowanej ciąży. 47-letnia była żona Cezarego Pazury spodziewa się pierwszego dziecka. Była jurorka  "You Can Dance" pochwaliła się brzuszkiem na Instagramie i zdradziła, jakiej płci jest oczekiwane dziecko.

Weronika Marczuk jest w ciąży. Pokazała brzuszek na baby shower

Weronika Marczuk, była żona Cezarego Pazury, jest w ósmym miesiącu ciąży. 47-letnia gwiazda „You Can Dance” w końcu spełniła swoje marzenie i doczekała się pierwszego dziecka. Jak wyznała w jednym z wywiadów, od kilku jest w szczęśliwym związku z pewnym Polakiem. Wiadomo już, że Weronika Marczuk urodzi córkę. Jej dziecko przyjdzie na świat w Polsce, dlatego producentka przeniosła się tu z Ukrainy.

Weronika Marczuk już za miesiąc powita na świecie pierwsze dziecko. Z tej okazji jej przyjaciółki wyprawiły dla niej modne baby shower. Zwykle podczas takiego wydarzenia przyszła mama wyjawia płeć oraz często również i imię dziecka. Na baby shower Weroniki Marczuk nie było inaczej. 47-letnia gwiazda pierwszy raz zaprezentowała się przed internautami w ciąży. Potwierdziła również, że urodzi dziewczynkę. 

To była piękna niespodzianka, wzruszenie przepełniło serce... Dziękuję swoim drogim przyjaciółkom za organizację takiego święta, za to że przybyło tyle bliskich mojemu sercu dziewcząt i to nie tylko z Polski. Za tak wzruszające życzenia i dary, a szczególnie wspólne bliskie rozmowy i po prostu miłość. Wspaniały czas i pamiątka na całe życie, a dla naszej Malutkiej już na starcie to co niezbędne - napisała Weronika Marczuk.

Weronika Marczuk – co robi po aferze z agentem Tomkiem?

Weronika Marczuk jest prawniczką, aktorką i producentką filmową, która przez 12 lat była żoną Cezarego Pazury. Sporą popularność przyniosły jej występy w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie w parze z Rafałem Maserakiem dobrnęła do półfinału, oraz rola jurorki w tanecznym show TVN „You Can Dance”. Po tym, jak została zatrzymana przez CBA pod zarzutem płatnej protekcji, wycofała się z show-biznesu. W 2011 roku sąd całkowicie oczyścił ją z zarzutów.

Obecnie dzieli życie między Kijowem a Warszawą. Pracuje w polsko-ukraińskiej izbie gospodarczej i kieruje platformą biznesową Polish Business Center w Kijowie. Ponadto jest prezesem spółki i szefową Ambasady Przedsiębiorczości Kobiet. Nadal nie rezygnuje z działalności producenckiej. Udało jej się wyprodukować komedię familijną „Przygody świętego Mikołaja”.

W jednym z niedawnych wywiadów Weronika Marczuk wyznała, że od siedmiu lat jest w szczęśliwym związku z pewnym Polakiem. 47-letnia gwiazda do tej pory nie doczekała się dzieci z żadnym z życiowych partnerów. Będąc żoną Cezarego Pazury, była macochą jego córki z pierwszego związku, Anastazji Pazury.

RadioZET.pl/jw