Zamknij

Weronika Marczuk szczerze o ciąży: "Przez 5 miesięcy źle się czułam". Zdradziła imię dziecka

Judyta Wanicka
19.12.2019 11:14
Weronika Marczuk
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Weronika Marczuk spodziewa się pierwszego dziecka. Była żona Cezarego Pazury opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o nieudanych próbach zajścia w ciąży i późnym macierzyństwie. Wiadomo już, jakie imię dla dziecka wybrała Weronika Marczuk.

Weronika Marczuk zdradziła imię dziecka

Weronika Marczuka jest w 8. miesiącu ciąży. Była żona Cezarego Pazury spodziewa się pierwszego dziecka. Niedawno wyprawiła baby shower, podczas którego pierwszy raz pokazała ciążowy brzuszek i zdradziła płeć dziecka. Weronika Marczuk potwierdziła, że spodziewa się córki. W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" 48-letnia była jurorka "You Can Dance" wyjawiła, że dziewczynka będzie nosiła imię Anna. Nie ukrywa, że wybór sprawił jej i partnerowi mały problem. Chcieli bowiem, by dziewczynka miała uniwersalne imię, które będzie popularne zarówno w Polsce, jak i na Ukrainie, skąd pochodzi Weronika.

Ania. Z tym mieliśmy największy problem, bo to, co tutaj jest popularne i fajne, tam się nie wypowie albo będzie zbyt dziwne - wyjaśniła Weronika Marczuk.

48-letnia biznes woman nie od razu zaszła w upragnioną ciążę. Gdy to już się to udało, nie udało jej się utrzymać ciąży.

Było sporo prób i tragedii też. Próbuję po prostu wierzyć w to, że każde ciężkie czy szczęśliwe przeżycie jest nam dane, by dzięki temu wstać z kolan i pójść dalej - wyznała. Miałam próby zajścia w ciążę znacznie wcześniej i się nie udawały, a teraz się udało. Traktuje to po prostu jako to, co ma się wydarzyć. Poza tym jest rodzina i ojciec dziecka, który na pewno da sobie radę w razie czego, ale nie myślimy o złym - wyznała w DDTVN.

Pierwsze pięć miesięcy bardzo się źle czułam i też pracowałam jeszcze w Kijowie. Musiałam skończyć pewne sprawy i zakończyć swoją misję. Jeszcze przy tym nie mogłam sobie biegać, radować się, ćwiczyć, cokolwiek, bo ciąża była niełatwa. Potem, jak przeprowadzaliśmy się już do Polski, no to z kolei nowy etap osadzania się na nowo. I też praca. I do dziś z resztą od rana byłam w pracy. Jak można, to trzeba działać – powiedziała Marczuk.

Weronika Marczuk jest w ciąży. Kim jest jej partner?

Weronika Marczuk przez 12 lat była żoną Cezarego Pazury. Sporą popularność przyniosły jej występy w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie w parze z Rafałem Maserakiem dobrnęła do półfinału, oraz rola jurorki w tanecznym show TVN „You Can Dance”. Po tym, jak została zatrzymana przez CBA pod zarzutem płatnej protekcji, wycofała się z show-biznesu. W 2011 roku sąd całkowicie oczyścił ją z zarzutów.

Obecnie Weronika Marczuk dzieli życie między Kijowem a Warszawą. Pracuje w polsko-ukraińskiej izbie gospodarczej i kieruje platformą biznesową Polish Business Center w Kijowie. Ponadto jest prezesem spółki i szefową Ambasady Przedsiębiorczości Kobiet. Nadal nie rezygnuje z działalności producenckiej. Udało jej się wyprodukować komedię familijną „Przygody świętego Mikołaja”.

W jednym z niedawnych wywiadów Weronika Marczuk wyznała, że od siedmiu lat jest w szczęśliwym związku z pewnym Polakiem. Nie chce jednak zdradzać, kim jest jej ukochany.

Po pierwsze jest jego życzenie, a po drugie to jest chyba rozsądne w naszych czasach dlatego, że byłam już żoną kogoś, kto był bardzo znany i nie ukrywam, że wtedy ja z kolei nie byłam szczęśliwa z tym że wszyscy o tym mówią i też to przeszłam - poiedziała Weronika Marczuk, nawiązując do małżeństwa z Cezarym Pazurą.

Zagłosuj

Co sądzisz o macierzyństwie po czterdziestce?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw