Zamknij

Weronika Marczuk jest w ciąży? Była żona Cezarego Pazury spodziewa się dziecka

Judyta Wanicka
14.10.2019 10:23
Weronika Marczuk
fot. TRICOLORS/East News

Weronika Marczuk spodziewa się dziecka? 47-letnia była żona Cezarego Pazury jest w ciąży – podaje jeden z portali plotkarskich. Już wiadomo, jakiej płci jest dziecko Weroniki Marczuk i jakie otrzyma imię.

Weronika Marczuk jest w ciąży?

Weronika Marczuk spodziewa się dziecka? Portal Pudelek podaje, że była żona Cezarego Pazury jest w szóstym miesiącu ciąży. 47-letnia gwiazda „You Can Dance” podobno spełniła swoje marzenie i doczekała się pierwszego dziecka. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, Weronika Marczuk wkrótce urodzi córkę. Wybrała już nawet imię dla dziewczynki.

Weronika jest w szóstym miesiącu ciąży. Spodziewa się córki, której chce dać na imię Anna – podaje Pudelek. 

Weronika Marczuk – co robi po aferze z agentem Tomkiem?

Weronika Marczuk jest prawniczką, aktorką i producentką filmową, która przez 12 lat była żoną Cezarego Pazury. Sporą popularność przyniosły jej występy w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie w parze z Rafałem Maserakiem dobrnęła do półfinału, oraz rola jurorki w tanecznym show TVN „You Can Dance”. Po tym, jak została zatrzymana przez CBA pod zarzutem płatnej protekcji, wycofała się z show-biznesu. W 2011 roku sąd całkowicie oczyścił ją z zarzutów.

Obecnie dzieli życie między Kijowem a Warszawą. Pracuje w polsko-ukraińskiej izbie gospodarczej i kieruje platformą biznesową Polish Business Center w Kijowie. Ponadto jest prezesem spółki i szefową Ambasady Przedsiębiorczości Kobiet. Nadal nie rezygnuje z działalności producenckiej. Udało jej się wyprodukować komedię familijną „Przygody świętego Mikołaja”.

W jednym z niedawnych wywiadów Weronika Marczuk wyznała, że od siedmiu lat jest w szczęśliwym związku z pewnym Polakiem. 47-letnia gwiazda do tej pory nie doczekała się dzieci z żadnym z życiowych partnerów. Będąc żoną Cezarego Pazury, była macochą jego córki z pierwszego związku, Anastazji Pazury.

RadioZET.pl/jw