Zamknij

Weronika Marczuk nago w ciąży. Intymna sesja gwiazdy trafiła do sieci [FOTO]

Judyta Wanicka
14.05.2020 20:28
Weronika Marczuk
fot. Instagram:@weronika.olena

Weronika Marczuk nago w ciążowej sesji. Zdjęcie byłej jurorki "You Can Dance" zostały opublikowane na Instagramie kilka miesięcy po narodzinach jej córki. Weronika Marczuk pozuje nago w zaawansowanej ciąży. 

Weronika Marczuk pokazała się nago w ciążowej sesji. Na Instagramie można podziwiać zdjęcie byłej jurorki "You can dance" z okresu, gdy spodziewała się dziecka. Weronika Marczuk pozowała w zaawansowanej ciąży, a jej nagie ciało okrywała jedynie przezroczysty szal.  

Weronika Marczuk przez 12 lat była żoną Cezarego Pazury. Sporą popularność przyniosły jej występy w "Tańcu z gwiazdami", gdzie w parze z Rafałem Maserakiem dobrnęła do półfinału, oraz rola jurorki w show TVN "You Can Dance". Po tym, jak została zatrzymana przez CBA pod zarzutem płatnej protekcji, wycofała się z show-biznesu. W 2011 roku sąd całkowicie oczyścił ją z zarzutów. Po powrocie na Ukrainę Marczuk pracowała w polsko-ukraińskiej izbie gospodarczej i kierowała platformą biznesową Polish Business Center w Kijowie. Udzielała się także jako producentka filmowa. W styczniu 2020 roku po raz pierwszy została mamą. 

Weronika Marczuk szczerze o stracie ciąży. Szokujące wyznanie byłej żony Cezarego Pazury 

Weronika Marczuk nago w ciążowej sesji 

Była żona Cezarego Pazury od siedmiu lat tworzy szczęśliwy związek z pewnym Polakiem. Na początku tego roku para doczekała się pierwszego dziecka. Weronika Marczuk urodziła córkę, której dała imię Anna. Jest to pierwsze dziecko 48-letniej gwiazdy "You Can Dance". Wcześniejsze próby zajścia w ciążę kończyły się niepowodzeniem. Gdy w końcu się udało, producentka nie mogła odmówić sobie uwiecznienia swojego stanu w profesjonalnej sesji. 

Weronika Marczuk stanęła przed obiektywem Marty Ponsko całkiem naga. Subtelne ujęcie ciężarnej gwiazdy trafiło na okładkę jej książki zatytułowanej "Walka o macierzyństwo. Jak wygrać z czasem i samą sobą". 

Zagłosuj

Podoba ci się ciążowa sesja Weroniki Marczuk?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw