Zamknij

Weronika Marczuk szczerze o stracie ciąży. Szokujące wyznanie byłej żony Cezarego Pazury

Maciej Friedrich
14.01.2020 14:58
Weronika Marczuk szczerze o stracie ciąży. Szokujące wyznanie byłej żony Cezarego Pazury
fot. Instagram:@weronika.olena

Weronika Marczuk niedługo zostanie mamą. Była żona Cezarego Pazury w wywiadzie opowiedziała o ciąży przed pięćdziesiątką. Zdecydowała się także na szczere wyznanie dotyczące życiowej tragedii, jaką była utrata ciąży.

Weronika Marczuk to utalentowana aktorka, producentka i osobowość telewizyjna. Widzowie pamiętają ją między innymi z "Plebanii" czy "Nienasycenia". Przez dwa lata zasiadała w fotelu jurora "You Can Dance", prowadziła program "Miasto kobiet", a w 2011 roku zajęła trzecie miejsce w finale "Tańca z gwiazdami".

Prywatnie Marczuk dwukrotnie była mężatką. Po rozwodzie z Bartkiem Nowopolskim wyszła za mąż za Cezarego Pazurę. Para rozwiodła się po 12 latach małżeństwa. Obecnie aktorka związana jest z tajemniczym Polakiem i oczekuje przyjścia na świat pierwszego dziecka. W wywiadzie wyznała jednak, że wcześniej dwukrotnie była w ciąży.

Weronika Marczuk szczerze o utracie ciąży. Wstrząsające wyznanie gwiazdy

Weronika Marczuk udzieliła wywiadu Sylwii Borowskiej z portalu edziecko.pl, w którym opowiedziała o ciąży przed pięćdziesiątką. Nie ukrywała, że początki były trudne. 

- Od początku źle się czułam, a teraz lekarz doradził, żebym leżała. Ponad pięć miesięcy miałam mdłości. Nie mogłam normalnie jeść i pić. Nie smakowała mi woda, bo powodowała jeszcze większe mdłości. Mogłam pić małymi łyczkami wodę naturalnie gazowaną, w smaku przypominającą wody z uzdrowiska. Musiała być też bardzo zimna, żebym przełknęła. Jadłam dużo owoców, żeby się nie odwodnić.

Najbardziej wstrząsające jest jednak szczere wyznanie Marczuk. Aktorka przyznała, że wcześniej dwukrotnie była w ciąży, ale nie donosiła żadnej z nich.

- Ja przeżyłam śmierć swojej młodszej rodzonej siostry i to pozostawia ślad. Piszę książkę dla osób, które mają trudności z zachodzeniem w ciążę albo nie radzą sobie ze stratą dziecka. Ja zachodziłam w ciążę, ale miałam problemy z ich donoszeniem. Pochowałam dwoje dzieci - wyznała Weronika.

Trzymamy kciuki za przyszłą mamę.

 Luteina w ciąży. Czy pomaga podtrzymać ciążę?

Zagłosuj

Śledzisz życie celebrytów?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plotek.pl/MF