Zamknij

Weronika Marczuk pokazała urocze zdjęcie córeczki. Opublikowała poruszający wpis

Sylwia Wamej
09.03.2020 15:48
Weronika Marczuk
fot. Viphoto/ East News

Weronika Marczuk podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem córeczki - Ani. Opublikowała też poruszający wpis z okazji Dnia Kobiet.

Weronika Marczuk pokazała córeczkę. Opublikowała wzruszający wpis

Weronika Marczuk w styczniu została mamą. Gwiazda podzieliła się wtedy po raz pierwszy zdjęciem córeczki - Ani. Weronika od tamtego momentu nie zasypuje swoich fanów zdjęciami córeczki. Tym razem zrobiła wyjątek i pokazała wspólne zdjęcie z ukochaną latoroślą z okazji Dnia Kobiet.

"O takim 8 Marca marzyłam całe życie Teksty do książki oddane do Wydawnictwa ( uff ;) , a przy mnie - od 7 już tygodni - moja mała Aneczka ❤️ ❤️
Dziewczyny, wszystkim wam, kto obchodzi święto Kobiet i tym, które nie - życzymy prawdziwego kobiecego szczęścia" - napisała Weronika.

W komentarzach nie zabrakło oczywiście wielu życzeń zarówno dla Weroniki, jak i dla malutkiej Ani.

Weronika Marczuk. Kim jest partner gwiazdy?

Widać, że macierzyństwo służy Weronice Marczuk, a córeczka jest jej oczkiem w głowie. Weronika Marczuk rzadko opowiada w wywiadach o swoim partnerze. W jednym z wywiadów zdradziła, jedynie:

"Mogę powiedzieć tylko tyle, że bardzo dobrze. Jestem z kimś od siedmiu lat. To Polak" - mówiła tajemniczo w wywiadzie dla "Vivy!". Wiele lat temu Weronika Marczuk związana była z Cezarym Pazurą. Para była ze sobą 12 lat.

Zagłosuj

Śledzisz życie gwiazd?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZEt.pl/SW