Zamknij

Weronika Marczuk urodziła. Zdradziła płeć i imię oraz pokazała zdjęcie dziecka [FOTO]

Maciej Friedrich
22.01.2020 14:26
Weronika Marczuk urodziła. Zdradziła płeć i imię oraz pokazała zdjęcie dziecka [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Weronika Marczuk, była żona Cezarego Pazury, została mamą. Według medialnych doniesień gwiazda urodziła długo wyczekiwane dziecko 17 stycznia. Jednak dopiero teraz oficjalnie podzieliła się radosną nowiną. Zdradziła także płeć i imię pociechy. 

Weronika Marczuk to aktorka, producentka i osobowość telewizyjna znana między innymi jako jurorka "You Can Dance" i prowadząca program "Miasto kobiet". Gwiazda po 12 latach małżeństwa rozwiodła się z aktorem Cezarym Pazurą i obecnie jest w związku z tajemniczym Polakiem.

Para z niecierpliwością wyczekiwała przyjścia na świat dziecka. W jednym z wywiadów Weronika szczerze wyznała, że straciła dwie ciąże. Tym razem jednak wszystko poszło dobrze. Marczuk poinformowała, że została mamą. 

Weronika Marczuk urodziła. Znamy płeć i imię dziecka

Jak udało się dowiedzieć dziennikarce magazynu "Viva", dziecko Weroniki Marczuk przyszło na świat 17 stycznia. Gwiazda urodziła dziewczynkę. 

Dziewczynka waży prawie 3,200 gramów! Szczęśliwa mama i jej dziecko czują się znakomicie. Weronika jest bardzo szczęśliwa. Wraz z maleństwem opuściła już szpital przy Kasprzaka. Jak zdradziła gwiazda, jej córeczka od urodzenia ma ogromny apetyt - czytamy. 

Weronika Marczuk opublikowała na swoim profilu na Instagramie wzruszające zdjęcie z córeczką. 

- Aneczko, patrzę na Ciebie i jestem już pewna: te ok. 17 500 dni mojego życia „przed” były tylko przygotowaniem do takiego Daru, jakim jesteś. Cudowne uczucie! Idziemy już razem przez życie, bądź szczęśliwą i silną kobietą, Córeczko - czytamy w poście gwiazdy.  

Świeżo upieczonej mamie i małej Ani życzymy wszystkiego najlepszego.

Weronika Marczuk pokazała zdjęcia z baby shower

RadioZET.pl/MF