Zamknij

Weronika Rosati atakowana przez przyjaciółki byłego partnera

Sylwia Wamej
09.04.2019 11:11
Weronika Rosati atakowana przez przyjaciółki byłego partnera
fot. Instagram.com/ Weronika Rosati

Weronika Rosati zdradziła, że po głośnym wywiadzie udzielonym „Wysokim Obcasom” jest atakowana przez przyjaciółki byłego partnera. Mimo że straciła też cenne kontrakty reklamowe, nie żałuje, że zdecydowała się opowiedzieć o przemocy domowej.

Weronika Rosati atakowana przez przyjaciółki byłego partnera

Weronika Rosati jakiś czas temu opowiedziała w wywiadzie dla tygodnika „Wysokie Obcasy”, że doznała przemocy ze strony byłego partnera – Roberta Śmigielskiego. Rozmowa odbiła się szerokim echem w mediach. Aktorkę wsparły niektóre koleżanki z branży, niestety inne sugerowały, że kłamie. W wywiadzie dla „Party” Weronika Rosati podkreśliła, że atakują ją konkretnie trzy przyjaciółki byłego partnera.

Atakują mnie konkretnie trzy przyjaciółki i jednocześnie pacjentki mojego byłego partnera. Widziałam je zaledwie parę razy w życiu i nigdy nie były w moim domu. One występują przeciwko tym setkom tysięcy ofiar, które właśnie tego się boją. Zanim powiedzą komukolwiek o swojej tragedii, boją się, że zostaną wyśmiane, wyszydzone, posądzone o kłamstwo i usłyszą, że są niezrównoważone psychicznie” powiedziała aktorka w rozmowie z „Party”.

Weronika Rosati straciła wiele kontraktów reklamowych

35-letnia gwiazda opowiedziała też o utracie kontraktów reklamowych. Najbardziej boli fakt, że firmy propagujące kobiecość wycofały się ze współpracy z Rosati, bo opowiedziała o swojej tragedii.

„Kiedy gwiazda nie ma życia ułożonego »jak w bajce«, idealnego małżeństwa i pięknych dzieci, wtedy nie może liczyć na kontrakty. [...] Mam koleżanki, które publicznie podtrzymują idealny obraz swojego życia ze strachu przed utratą pracy. Złości mnie to, że firmy, które propagują kobiecość, wycofują się tylko dlatego, że śmiałam powiedzieć, że jestem ofiarą przemocy” – powiedziała w wywiadzie dla „Party”.

Zagłosuj

Doznałeś/ łaś kiedyś przemocy domowej?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ Party.pl/ SW