Zamknij

Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska walczą na stare zdjęcia. Gorszych nie mogły wyciągnąć

Judyta Wanicka
17.10.2019 10:04
Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati
fot. Jastrzebowski/REPORTER/ TRICOLORS/East News

Katarzyna Zielińska opublikowała stare zdjęcie sprzed przemiany, na którym nie wygląda zbyt korzystnie. Weronika Rosati odpowiedziała koleżance równie koszmarnym zdjęciem z przeszłości. Tak fatalnie pomalowanej Katarzyny Zielińskiej jeszcze nie widzieliśmy!

Gwiazdy uwielbiają brać udział w różnych instagramowych wyzwaniach, w których przypominają swoje zdjęcia z przeszłości. Niedawno przez polski Instagram przetoczył się „10 Years Challenge”, w którym celebryci pokazywali, jak zmienili się w ciągu dekady. Podobnie, lecz bardziej prześmiewczo, zabawili się Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Małżonkowie dopiekali sobie nawzajem, wyciągając koszmarne zdjęciami z przeszłości i komentując je w uszczypliwy sposób. Instagramową wojnę na kompromitujące zdjęcia postanowiła wywołać Katarzyna Zielińska. Na jej wyzwanie odpowiedziała jako pierwsza jej koleżanka z planu Weronika Rosati.

Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati pokazują zdjęcia z przeszłości

Zaczęło się od tego, że Katarzyna Zielińska opublikowała sklejkę zdjęć: aktualnego i sprzed metamorfozy. Gwiazda wyciągnęła wyjątkowo paskudny portret. Na zdjęciu widzimy ją jeszcze w dłuższych włosach i z mocnym, niebiesko-fioletowym makijażem oczu i czerwoną szminką na ustach.

Rzucam wyzwanie. Kto mnie przebije? Kto ma odwagę? – napisała. Czuję, że będzie na co popatrzeć. Zdjęcia teraz i 10 lat temu – brzmi podpis.

Jako pierwsza na wyzwanie gwiazdy „Zawsze warto” odpowiedziała Weronika Rosati. Gwiazda udowodniła, że nie traci humoru i dobrej energii po przykrych przejściach z Robertem Śmigielskim, a przy tym ma do siebie dużo dystansu. Wrzuciła zdjęcie z młodości, gdy jej kariera aktorska była dopiero w powijakach. Na pierwszy rzut okaz trudno rozpoznać w piegowatej dziewczynie z burzą loków dzisiejszą Weronikę Rosati.

Udało jej się przebić metamorfozę Katarzyny Zielińskiej?

Weronika Rosati
fot. Insastory:@weronikarosati

RadioZET.pl/jw