Zamknij

Weronika Rosati ma nowego partnera. Wiadomo, kim jest nowa miłość gwiazdy

Judyta Wanicka
02.09.2019 15:40
Weronika Rosati ma nowego partnera
fot. Adam Jankowski/REPORTER/EASTNEWS

Weronika Rosati znalazła nowego ukochanego? Wiele na to wskazuje. Paparazzi przyłapali aktorkę podczas przechadzki z tajemniczym brunetem. Podczas spaceru para nie szczędziła sobie uśmiechów i miłych gestów. Dziennikarze już rozszyfrowali, kim jest nowy partner Weroniki Rosati i czym się zajmuje. 

Weronika Rosati ma nowego partnera

Weronika Rosati otrząsnęła się już po traumatycznych przeżyciach ze związku z Robertem Śmigielskim i dała sobie szansę na nowe uczucie. Paparazzi przyłapali aktorkę na randce z pewnym wysokim brunetem. Na zdjęciach ze spaceru można zauważyć, że aktorka i jej nowy partner nie szczędzą sobie miłych spojrzeń i uśmiechów, a aktorka przy swoim towarzyszu wyraźnie promienieje. 

Kim jest nowy partner Weroniki Rosati?

Dziennikarzom już udało się ustalić, kim jest nowy partner Weroniki Rosati. Jak podaje „Flesz”, nie jest to osoba związana z showbiznesem. Tym razem Weronika Rosati spotyka się z biznesmenem, który prowadzi interesy na rynku międzynarodowym. Podobno poznała go kilka miesięcy temu w Polsce, gdy zostali sąsiadami. 

Weronikę poznał w Polsce kilka miesięcy temu, gdy zostali sąsiadami. Jak zdradzają znajomi aktorki, przystojny brunet stanowi dla Rosati ogromne wsparcie, także w czasie toczących się właśnie sprawy sądowych - czytamy we „Fleszu”.

Aktorka na razie nie komentuje swojego nowego związku, ale jeśli wierzyć doniesieniom dwutygodnika, nowa relacja sprawia, że gwiazd odzyskała radość życia i znowu tryska dobrym humorem.

Weronika Rosati i Robert Śmigielski walczą w sądzie

Weronika Rosati ma za sobą wyjątkowo trudny okres w życiu. Jej związek ze znanym warszawskim ortopedą Robertem Śmigielskim zakończył się jeszcze w czasie ciąży aktorki. Okazało się, że narzeczeni rozstali się w wyjątkowo przykrych okolicznościach. Weronika Rosati zdradziła w wywiadzie dla „Wysokich Obcasów”, że przy Śmigielskim doświadczała przemocy fizycznej i psychicznej. Ortopeda miał ją poniżać i zastraszać oraz uderzyć, gdy trzymała córkę na rękach.

rosati smigielski
fot. TRICOLORS/EASTNEWS

Szokujące wyznania gwiazdy zbudziły sporo kontrowersji i podzieliły środowisko celebrytów. Wkrótce Rosati wytoczyła Śmiegielskiemu proces. Wyjechała do Stanów Zjednoczonych i złożyła wniosek o zakaz zbliżana się ortopedy do niej i córki Elizabeth. Śmigielski oficjalnie zaprzeczył oskarżeniom Rosati. Obecnie para toczy batalię o alimenty oraz nazwisko, jakie będzie nosiła roczna Elizabeth. Przebywając w USA aktorka zmieniła w dokumentach dziewczynki nazwisko Śmigielska na Rosati. Jej były partner oskarża ją, że zrobiła to niezgodnie z prawem. 

Zagłosuj

Czy wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW