Zamknij

Weronika Rosati na plaży w bikini. "Mam już dość tej kwarantanny" [FOTO]

Maciej Friedrich
25.05.2020 08:27
Weronika Rosati na odważnym zdjęciu pozuje na plaży w bikini
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Weronika Rosati rozkoszuje się kalifornijskim słońcem. W mediach społecznościowych opublikowała gorące zdjęcie w bikini. Przyznała, że bardzo tęskni za Polską. Nie ukrywała, że sytuacja związana z pandemią koronawirusa zaczęła ją poważnie drażnić. 

Weronika Rosati to jedna z polskich aktorek, która z powodzeniem radzi sobie w Stanach Zjednoczonych. Gwiazda w naszym kraju doskonale znana jest widzom między innymi z roli Ani w "M jak Miłość" i kreacji Dżemmy w "Pitbullu" Patryka Vegi. Popularność za granicą przyniósł jej udział w "Inland Empire" Davida Lyncha. Dzięki niemu zaistniała w międzynarodowym światku filmowym i otrzymała kolejne propozycje.

Weronika prywatnie jest mamą córeczki Elizabeth, owocu burzliwego związku z Robertem Śmigielskim, którego Rosati oskarża o stosowanie wobec niej przemocy. Życie prywatne dzieli między Warszawę, a Los Angeles. Przymusową przerwę od zawodowych obowiązków stara się poświęcać córeczce, znalazła jednak trochę czasu na relaks i skorzystała ze słonecznej pogody, by opalić się na kalifornijskiej plaży. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem, na którym możemy podziwiać ją w bikini.

 Weronika Rosati pokazała USA w dobie koronawirusa. "Igrzyska śmierci" [FOTO]

Weronika Rosati w bikini na plaży. Zdjęcie polskiej aktorki zachwyciło fanów

Na profilu Weroniki na Instagramie pojawiła się fotografia, na której możemy podziwiać polską gwiazdę w stroju kąpielowym. Aktorka zachwyca figurą, a w zamieszczonym wpisie przewrotnie informuje, że chętnie zamieniłaby kalifornijskie słońce na spacer po Warszawie.

- Nie mogę się doczekać parku w Łazienkach Królewskich i tętniącego życiem centrum Warszawy, choć na razie muszę się zadowolić kalifornijską plażą i słońcem - czytamy.

Rosati nie ukrywa także, że sytuacja związana z pandemią koronawirusa staje się dla niej nie do zniesienia. Weronika chętnie powróciłaby do pracy na planie zdjęciowym, ale też "normalnych" relacji towarzyskich, nieograniczonych różnego rodzaju zakazami.

- A serio, nie będę oryginalna, pisząc, że mam już dość tej kwarantanny. Mam szczęście być zdrowa, być tu gdzie jestem, z tym, z kim jestem, ale marzy mi się powrót do normalności: pracy, przyjaciół, podróży itd. A wy jak sobie radzicie? - zapytała fanów.

Rozlicz PIT i pomóż podopiecznym Fundacji Radia Zet!

Zagłosuj

Jak radzisz sobie z ograniczeniami wynikającymi z pandemii?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF