Zamknij

Weronika Rosati wraca do treningów. Komentuje Lewandowska

Redakcja
15.01.2018 09:27
Weronika Rosati wraca do treningów. Komentuje Lewandowska
fot. Instagram

Weronika Rosati niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko – córeczkę. Teraz postanowiła wrócić do formy sprzed ciąży. Jak dba o siebie młoda mama? Aktorka uchyliła rąbka tajemnicy – opublikowała zdjęcie na Instagramie.

Weronika Rosati na siłowni

Znana z perfekcyjnej figury aktorka właśnie wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym widać, jak siedzi na piłce do ćwiczeń. W ten sposób gwiazda „Pitbulla" oświadczyła fanom, że wraca do treningów.

Zobacz także

Fanki błyskawicznie zareagowały na decyzję Weroniki Rosati – pojawiło się mnóstwo słów wsparcia i motywujących cytatów. Komentarz zamieściła nawet sama Ania Lewandowska, która zaskoczyła całą Polskę tym, jak szybko wróciła do formy po ciąży.

– Praca. Ćwiczenia, Zdrowy tryb życia – napisała trenerka przy zdjęciu.

Zrzut ekranu 2018-01-15 o 09.39.56

Przypomnijmy, że Weronika Rosati swoje pierwsze dziecko urodziła 11 grudnia 2017 roku. Dziewczynka, która przyszła na świat w Los Angeles, otrzymała piękne imię – Elizabeth od idolki polskiej aktorki, wielkiej gwiazdy Hollywood – Elizabeth Taylor. Ojcem dziecka Weroniki Rosati jest jej partner Robert Śmigielski, znany ortopeda.

Warto przypomnieć, że wcześniej Weronika Rosati związana była z Michałem Adamczykiem. Spotykała się także z nieżyjącym już niestety reżyserem, Andrzejem Żuławskim. Ma na koncie także związek ze znanym raperem Tede.

RadioZET.pl/SI