Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Weronika Rosati wraca do treningów. Komentuje Lewandowska

15.01.2018 09:27

Weronika Rosati niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko – córeczkę. Teraz postanowiła wrócić do formy sprzed ciąży. Jak dba o siebie młoda mama? Aktorka uchyliła rąbka tajemnicy – opublikowała zdjęcie na Instagramie.

Weronika Rosati wraca do treningów. Komentuje Lewandowska fot. Instagram

Weronika Rosati na siłowni

Znana z perfekcyjnej figury aktorka właśnie wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym widać, jak siedzi na piłce do ćwiczeń. W ten sposób gwiazda „Pitbulla" oświadczyła fanom, że wraca do treningów.

Fanki błyskawicznie zareagowały na decyzję Weroniki Rosati – pojawiło się mnóstwo słów wsparcia i motywujących cytatów. Komentarz zamieściła nawet sama Ania Lewandowska, która zaskoczyła całą Polskę tym, jak szybko wróciła do formy po ciąży.

– Praca. Ćwiczenia, Zdrowy tryb życia – napisała trenerka przy zdjęciu.

Zrzut ekranu 2018-01-15 o 09.39.56

Przypomnijmy, że Weronika Rosati swoje pierwsze dziecko urodziła 11 grudnia 2017 roku. Dziewczynka, która przyszła na świat w Los Angeles, otrzymała piękne imię – Elizabeth od idolki polskiej aktorki, wielkiej gwiazdy Hollywood – Elizabeth Taylor. Ojcem dziecka Weroniki Rosati jest jej partner Robert Śmigielski, znany ortopeda.

Warto przypomnieć, że wcześniej Weronika Rosati związana była z Michałem Adamczykiem. Spotykała się także z nieżyjącym już niestety reżyserem, Andrzejem Żuławskim. Ma na koncie także związek ze znanym raperem Tede.

RadioZET.pl/SI

Oceń