Zamknij

Weronika Rosati odmieniona. Aktorka pokazała się w krótkich, blond włosach [FOTO]

18.06.2021 14:07
Weronika Rosati
fot. Mateusz Grochocki/ East News

Weronika Rosati, choć skupia się na zagranicznej karierze, chętnie gości również w produkcjach polskich reżyserów. Gwiazda zagrała w filmie Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta - "Śniegu już nigdy nie będzie". Aktorka pokazała zdjęcia z filmowego planu, na którym prezentuje się w odmienionej wersji, w blond fryzurze, Jak wygląda?

Weronika Rosati od lat mieszka w Los Angeles, próbując swoich sił w hollywodzkich filmach. Niedawno Rosati pochwaliła się, że zagra główną rolę w zagranicznej produkcji.

Zobacz też: Weronika Rosati zagra główną rolę w międzynarodowej produkcji. Wystąpi u boku gwiazdy kina

Weronika Rosati odmieniona. Aktorka pokazała się w krótkich, blond włosach [FOTO]

"Nigdy nie zdradzam, w czym gram, zanim nie wejdę na plan, by nie zapeszyć, bo jak wiemy wszyscy, życie jest nieprzewidywalne. Trzymajcie kciuki, kręcimy w Szkocji thriller psychologiczny "It’s not over", gdzie gram główną rolę u boku wspaniałych aktorów Christophera Lamberta i Gianniego Capaldiego" - informowała niedawno gwiazda.

Dla Rosati ważne jest również polskie kino, dlatego artystka chętnie korzysta z propozycji polskich reżyserów. Na ekranach kin gości właśnie film Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta - "Śniegu już nigdy nie będzie". Oprócz Weroniki, w filmie wystąpiła również m.in. Maja Ostaszewska, Katarzyna Figura i Agata Kulesza.

Rosati pokazała zdjęcia z planu filmowego, na którym pozuje z ekipą filmową. Do roli w filmie Szumowskiej aktorka przeszła metamorfozę. Długie ciemne włosy, noszone przez gwiazdę od lat, zastąpiła krótka blond peruka i mocniejszy makijaż.

Internautom taka odsłona aktorki bardzo przypadła do gustu. "Ale ładnie pani w blond włosach", "ładnie ci w blond włosach", "w blond wygląda pani jak Sienna Miller", "dobrze tobie w blond włosach" - komplementowali fani.

Sporo fanów Rosati zobaczyło też najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej - "Śniegu dziś nie będzie". Z komentarzy pod zdjęciem można wywnioskować, że produkcja wzbudziła pozytywny odbiór wśród widzów.