Zamknij

Weronika Rosati opowiedziała o życiu samotnej matki. "Nie dosypiam, bo sprzątam i pracuję"

10.12.2020 11:49
Weronika Rosati
fot. Andrea Raffin/Shutterstock

Weronika Rosati łączy zawodowe obowiązki z wychowaniem córeczki Elizabeth. Ostatnio 36-letnia aktorka opublikowała obszerny wpis na Instagramie, w którym zdradziła, jak z jej perspektywy wygląda życie samotnej mamy.

Weronika Rosati trzy lata temu została mamą córeczki Elizabeth. Ze względu na skomplikowane relacje z ojcem dziecka córeczki, Robertem Śmigielskim, Rosati wychowuje ją sama. Aktorka od dawna mieszka w Kalifornii, gdzie wciąż próbuje swoich sił w zagranicznych produkcjach. Ostatnio w instagramowym obszernym wpisie zdradziła, jak wygląda życie samotnej mamy za granicą.

Zobacz też: Weronika Rosati doceniona przez gwiazdę Hollywood. Aktorka zachwyciła w Wenecji [FOTO]

Weronika Rosati opowiedziała o życiu samotnej mamy

Rosati podkreśliła, że jej życie  dalekie jest od tego instagramowego, które wydaje się piękne i bezproblemowe.

"Życie na instagramie wydaje się beztroskie, łatwe i bezproblemowe. Oczywiście prawda jest daleka od idealnych zdjęć, ale chcę sie dzielić dobra energią, zamiast narzekać na rzeczywistość. Nie ma nic zakłamanego na moim insta, ale to sa momenty, a w tle jest normalne życie lub powinnam może powiedzieć, że w tle normalnego życia są idealne momenty, które idealnie wyglądają na IG" - zaczęła swój wpis aktorka.

W dalszej części Weronika opowiedziała swoim followersom, jak wygląda jej typowy dzień, uwzględniając przy tym opiekę nad małą Elizabeth.

"Moje dnie i noce są niezwykle spokojne, wręcz rutynowe, ale niech was nie zmyli zdjęcie z plaży, że tak mam 24h na dobę. No nie, bo oczywiście pogodę mamy piękną, czas na plaży wspaniały, ale już nie będę was zanudzać szczegółami i backstage'em tych fotek.. Na co dzień też nie dosypiam, bo sprzątam i pracuję nad scenariuszami, jak Eli śpi, żeby nie tracić czasu, który mam z nią, a następnie o 6 rano mój mały poranny ptaszek krzyczy "Waaaaaake up, mommy", jedziemy do przedszkola, a ja próbuje w parę godzin opanować wszystko naraz"  - podkreśla zabiegana mama.

Na koniec Weronika dodała, że jest wdzięczna wszystkim swoim bliskim i przyjaciołom, którzy pomagają jej na co dzień i wspierają. Podkreśliła, jak bardzo podziwia też wszystkie mamy, które wychowują swoje dzieci samodzielnie.

Pod wpisem aktorki posypało się mnóstwo komentarzy, w tym historii innym mam, które podobnie jak Weronika wychowują same swoje pociechy.

RadioZet.pl