Zamknij

Weronika Rosati ostro odpowiedziała na komentarz Magdy Gessler. „Słabe po prostu”

Redakcja
13.12.2018 12:35
Weronika Rosati ostro odpowiedziała na komentarz Magdy Gessler. „Słabe po prostu”
fot. Instagram:@weronikarosati

W grudniu 2017 roku Weronika Rosati została mamą małej Elizabeth. Aktorka zdecydowała się pochwalić zdjęciem urodzinowego prezentu córeczki. Fotografia doczekała się komentarza Magdy Gessler, na który aktorka ostro odpowiedziała. 

Weronika Rosati to utalentowana aktorka, którą widzowie doskonale kojarzą z serialu „M jak Miłość”, a także ról w takich filmach jak „Pitbull” czy „Obce ciało”. Wystąpiła również w kilku produkcjach zagranicznych. Ukończyła studia aktorskie na Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku. 

Prywatnie aktorka związana była z Mariuszem Maxem Kolonko, Andrzejem Żuławskim oraz Piotrem Adamczykiem. W 2016 roku, podczas leczenia poważnego złamania nogi, jakiego doznała podczas wypadku, poznała ortopedę Roberta Śmigielskiego. Gorący romans był szeroko opisywany w mediach. W grudniu 2017 roku przyszło na świat dziecko pary, mała Elizabeth. Niestety okazało się, że para nie jest w stanie stworzyć stabilnego związku. W czerwcu 2018 roku pojawiła się informacja, że Weronika i Robert rozstają się, a aktorka wychowa córeczkę samotnie.

Weronika Rosati
fot. Instagram:@weronikarosati

Weronika Rosati mocno odpowiada Magdzie Gessler

Weronika Rosati nie kryje radości z powodu posiadania córeczki i stara się zapewniać jej wszystko, co najlepsze. We wtorek, 11 listopada opublikowała na Instagramie fotografię z okazji pierwszych urodzin Elizabeth. Widać na niej również prezent, jaki dziewczynka otrzymała od mamy: drogą bransoletkę od Swarovskiego. Fani aktorki składali młodej jubilatce najlepsze życzenia, jednak wśród komentarzy znalazł się również wpis Magdy Gessler. Skwitowała ona zdjęcie krótkim stwierdzeniem „przesada”, czym oburzyła Rosati. Zdecydowała się odpowiedzieć restauratorce w dość mocnym tonie:

Magda, wiem, że skoro bardzo przyjaźnisz się z Robertem Śmigielskim, jesteś stronnicza i negatywnie nastawiona, ale uważam, że pisanie mi niepochlebnych komentarzy, które, dobrze wiesz, przedrukuje prasa i portale, jest słabe po prostu. Moje dziecko jest moim całym światem i ma tylko mnie. Nie chcę wchodzić z tobą w dyskusję publiczną na moim Instagramie, chcesz mi coś powiedzieć, to zadzwoń” – napisała.

Miejmy nadzieję, że ta krótka wymiana zdań nie będzie zarzewiem konfliktu wśród gwiazd. We wrześniu głośno było o kłótni pomiędzy Kingą Rusin a Małgorzatą Rozenek

Córeczka Weroniki Rosati
fot. Instagram:@weronikarosati

RadioZET.pl/MF