Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Weronika Rosati podzieliła się wyjątkowym zdjęciem, zrobionym na krótko po porodzie

11.12.2018 16:28

Córeczka Weroniki Rosati ma już rok. Z tej okazji gwiazda podzieliła się wyjątkowym zdjęciem, zrobionym na krótko po porodzie.

Weronika Rosati fot. Instagram

Dokładnie rok temu w jednej z klinik w Stanach Zjednoczonych na świat przyszła córka Weroniki Rosati i jej ówczesnego partnera Roberta Śmigielskiego. Z tej okazji aktorka postanowiła pokazać wyjątkowe zdjęcie, wykonane kilka godzin po porodzie.

Weronika Rosati świętuje roczek Elizabeth

"Rok temu poznałam miłość mojego życia" - napisała w komentarzu do zdjęcia. Dodała, że specjalnie wybrała takie naturalne, niepozowane zdjęcie, bo na zdjęcia "glamour" przyjdzie jeszcze czas. Czyżby zapowiadała się jakaś okładka?

Niestety, drogi Rosati i Śmigielskiego już dawno się rozeszły, a aktorka spotyka się z krytyką - m.in. za to, że zdecydowała się na związek z dużo starszym mężczyzną, który w dodatku miał już czwórkę dzieci z poprzedniego związku. Jak w wywiadzie dla "Faktu" przyznała Rosati, córeczka wiele ją nauczyła.

"Nauczyła mnie dyscypliny. Mam poczucie, że robię coś dla kogoś i muszę być w tym jak najlepsza. Muszę być zdyscyplinowana, by móc funkcjonować po trzech godzinach snu i wszystko w życiu sprytnie ogarnąć" - przyznała celebrytka, która obecnie samotnie wychowuje małą Elizabeth, łącząc obowiązki matki z pracą w aż trzech serialach.

RadioZET.pl/Fakt/SA

Oceń