Zamknij

Weronika Rosati podzieliła się wyjątkowym zdjęciem, zrobionym na krótko po porodzie

Redakcja
11.12.2018 16:28
Weronika Rosati
fot. Instagram

Córeczka Weroniki Rosati ma już rok. Z tej okazji gwiazda podzieliła się wyjątkowym zdjęciem, zrobionym na krótko po porodzie.

Dokładnie rok temu w jednej z klinik w Stanach Zjednoczonych na świat przyszła córka Weroniki Rosati i jej ówczesnego partnera Roberta Śmigielskiego. Z tej okazji aktorka postanowiła pokazać wyjątkowe zdjęcie, wykonane kilka godzin po porodzie.

Weronika Rosati świętuje roczek Elizabeth

"Rok temu poznałam miłość mojego życia" - napisała w komentarzu do zdjęcia. Dodała, że specjalnie wybrała takie naturalne, niepozowane zdjęcie, bo na zdjęcia "glamour" przyjdzie jeszcze czas. Czyżby zapowiadała się jakaś okładka?

Niestety, drogi Rosati i Śmigielskiego już dawno się rozeszły, a aktorka spotyka się z krytyką - m.in. za to, że zdecydowała się na związek z dużo starszym mężczyzną, który w dodatku miał już czwórkę dzieci z poprzedniego związku. Jak w wywiadzie dla "Faktu" przyznała Rosati, córeczka wiele ją nauczyła.

"Nauczyła mnie dyscypliny. Mam poczucie, że robię coś dla kogoś i muszę być w tym jak najlepsza. Muszę być zdyscyplinowana, by móc funkcjonować po trzech godzinach snu i wszystko w życiu sprytnie ogarnąć" - przyznała celebrytka, która obecnie samotnie wychowuje małą Elizabeth, łącząc obowiązki matki z pracą w aż trzech serialach.

RadioZET.pl/Fakt/SA