Zamknij

Weronika Rosati pokazała USA w dobie koronawirusa. "Igrzyska śmierci" [FOTO]

Maciej Friedrich
06.04.2020 12:55
Weronika Rosati pokazała USA w dobie koronawirusa. "Igrzyska śmierci" [FOTO]
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/ EAST NEWS

Weronika Rosati postanowiła pokazać, jak wyglądają Stany Zjednoczone w dobie pandemii koronawirusa. W sieci pokazała między innymi relację z zakupów. Sytuację opisała tytułem bestsellerowej książki "Igrzyska śmierci".

Weronika Rosati to jedna z polskich aktorek, która zrobiła karierę nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami. W międzynarodowej produkcji zadebiutowała w filmie Davida Lyncha "Inland Empire",  na swoim koncie ma role między innymi w produkcjach amerykańskich i francuskich. W latach 2012-2014 uznawana była przez magazyn "Forbes" za jedną ze 100 "najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu".

W 2018 roku o Weronice zaczęło być głośno nie tylko ze względu na zawodowe sukcesy. Jej związek z Robertem Śmigielskim, z którym ma córkę Elizabeth, zakończył się w atmosferze skandalu. Aktorka oskarżyła byłego partnera o stosowanie wobec niej przemocy fizycznej i psychicznej.

Obecnie Weronika razem z córeczką przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie pandemia koronawirusa zbiera śmiertelne żniwo. Aktorka postanowiła przybliżyć fanom sytuację panującą w USA za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Weronika Rosati pokazała, jak wygląda życie w USA w dobie koronawirusa

Za pośrednictwem Instastory Weronika Rosati zrelacjonowała swoją wyprawę na zakupy. Polska aktorka wybrała się odpowiednio zabezpieczona, na twarzy miała maseczkę a na rękach ochronne rękawiczki. Sytuacja na nagraniach Rosati przypomina obrazki, jakie możemy spotkać w polskich sklepach. Klienci stoją w kolejkach, zachowują bezpieczną odległość, na półkach wydaje się nie brakować produktów. Jednak opis jednego ze zdjęć opublikowanych przez Weronikę może budzić grozę.

- Igrzyska śmierci - napisała gwiazda, nawiązując do bestsellerowej książki Suzanne Collins oraz jej filmowej adaptacji.

Warto wspomnieć, że Weronika Rosati nie przebywa w Nowym Jorku, który stał się głównym centrum pandemii w Stanach Zjednoczonych.

Weronika Rosati
fot. Instagram:@weronikarosati
Zagłosuj

Korzystasz z maseczek ochronnych?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF