Zamknij

Weronika Rosati pokazała małą Elizabeth. Wygląda jak księżniczka [FOTO]

Maciej Friedrich
12.12.2019 13:40
Weronika Rosati pokazała małą Elizabeth. Wygląda jak księżniczka [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER /EAST NEWS

Z okazji urodzin córki Weronika Rosati opublikowała na Instagramie wzruszające zdjęcie i życzenia dla małej Elizabeth. Mama i córka zachwyciły fanów. Według wielu osób aktorka i jej pociecha wyglądają niczym bajkowe księżniczki.

Weronika Rosati to polska aktorka, która zrobiła karierę nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Występowała między innymi w produkcjach amerykańskich i francuskich. Krajowi widzowie mogą obecnie oglądać ja w serialu "Zawsze warto", gdzie wciela się w postać Marty Kuleszy. Polska gwiazda dwa lata temu po raz pierwszy została mamą. W grudniu 2017 roku na świat przyszła jej córeczka Elizabeth.

Niestety, Weronika wychowuje córeczkę samotnie po tym, jak rozstała się z jej ojcem, Robertem Śmigielskim. Para toczy sądowe batalie, a Rosati w wywiadach wyznała, że była ofiarą przemocy. Aktorka nie ukrywa radości związanej z macierzyństwem, której wyraz daje w mediach społecznościowych. Z okazji drugich urodzin córeczki opublikowała wzruszające zdjęcie z pociechą.

 Weronika Rosati pogrąża Śmigielskiego: "Uderzył mnie tak mocno, że upadłam na podłogę"

Weronika Rosati na urodzinowym zdjęciu z córką. Złożyła Elizabeth życzenia

W środę 11 grudnia na profilu Weroniki Rosati na Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie, na którym aktorka w białej sukni trzyma na rękach ukochaną Elizabeth. W opisie zdjęcia Rosati złożyła urodzinowe życzenia swojej córeczce.

- Dokładnie 2 lata temu na świecie pojawiła się moja największa miłość- moja córka Elizabeth. Kochana moja myszelko wszystkiego najlepszego z okazji urodzin- jesteś najwspanialszą córeczką, jaką tylko mogłam sobie wymarzyć a czekałam na Ciebie całe życie - czytamy.

Fani Weroniki nie kryli wzruszenia. W licznych komentarzach komplementowali mamę i córkę oraz dołączali się do życzeń.

- Gwiazdeczko Eli. Cudownych chwil razem każdego dnia życząc całuję mooocno piękną mamę (to też jej święto) i iskiereczkę córeczkę - napisała jedna z rozentuzjazmowanych internautek.

My oczywiście również życzmy Elizabeth wszystkiego dobrego.

RadioZET.pl/MF