Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Weronika Rosati pozwie byłego partnera Roberta Śmigielskiego? Odbierze mu prawa rodzicielskie?

25.03.2019 11:29

Nie kończy się batalia o dziecko między Weroniką Rosati a jej byłym partnerem Robertem Śmigielskim. Jak czytamy w magazynie „Party”, Weronika Rosati chce pozwać byłego partnera. Gwiazda zamierza założyć sprawę w sądzie o podwyższenie alimentów.

Weronika Rosati pozwie byłego partnera Roberta Śmigielskiego? fot. Instagram,com/ Weronika Rosati

Weronika Rosati pozwie byłego partnera Roberta Śmigielskiego?

Po tym, jak Weronika Rosati udzieliła wywiadu w „Wysokich Obcasach”, w którym przyznała, że była ofiarą przemocy domowej, fizycznej i ekonomicznej, rozpętała się w mediach burza. Weronikę bronią koleżanki po fachu, natomiast znajome Roberta Śmigielskiego pogrążają ją. Aktorka pozwała Joannę Sarapatę i Krystynę Dembską, żonę Daniela Olbrychskiego. Jak donosi „Party”, aktorka chce również pozwać byłego partnera.

Weronika Rosati i Robert Śmigielski spotkają się w sądzie?

„Chcę najwyższych alimentów. Takich, jakie mojemu dziecku należą się prawnie. Takie, żeby Eli nie pogorszył się status życia i stosowne do horrendalnie wysokich zarobków ojca. Takie jest prawo” – pisała niedawno Weronika Rosati na swoim Instagramie.

Były partner Rosati i ojciec dziecka Elizabeth – Robert Śmigielski kategorycznie zaprzecza wszystkim oskarżeniom wystosowanym przez Weronikę Rosati. Do niedawna jeszcze milczał, jednak publiczne oskarżenia sprawiły, że postanowił zabrać głos w sprawie. Tymczasem zamieszanie wokół prywatnego życia Weroniki Rosati odbiło się na jej współpracy ze znanymi markami, które nie chcą, aby Rosati brała udział w reklamach i kampaniach.

Zagłosuj

Doświadczyłeś/ łaś kiedyś przemocy domowej?

RadioZEt.pl/ Party.pl/ SW

Oceń