Zamknij

Weronika Rosati pozwie byłego partnera Roberta Śmigielskiego? Odbierze mu prawa rodzicielskie?

Sylwia Wamej
25.03.2019 11:29
Weronika Rosati pozwie byłego partnera Roberta Śmigielskiego?
fot. Instagram,com/ Weronika Rosati

Nie kończy się batalia o dziecko między Weroniką Rosati a jej byłym partnerem Robertem Śmigielskim. Jak czytamy w magazynie „Party”, Weronika Rosati chce pozwać byłego partnera. Gwiazda zamierza założyć sprawę w sądzie o podwyższenie alimentów.

Weronika Rosati pozwie byłego partnera Roberta Śmigielskiego?

Po tym, jak Weronika Rosati udzieliła wywiadu w „Wysokich Obcasach”, w którym przyznała, że była ofiarą przemocy domowej, fizycznej i ekonomicznej, rozpętała się w mediach burza. Weronikę bronią koleżanki po fachu, natomiast znajome Roberta Śmigielskiego pogrążają ją. Aktorka pozwała Joannę Sarapatę i Krystynę Dembską, żonę Daniela Olbrychskiego. Jak donosi „Party”, aktorka chce również pozwać byłego partnera.

Weronika Rosati i Robert Śmigielski spotkają się w sądzie?

„Chcę najwyższych alimentów. Takich, jakie mojemu dziecku należą się prawnie. Takie, żeby Eli nie pogorszył się status życia i stosowne do horrendalnie wysokich zarobków ojca. Takie jest prawo” – pisała niedawno Weronika Rosati na swoim Instagramie.

Były partner Rosati i ojciec dziecka Elizabeth – Robert Śmigielski kategorycznie zaprzecza wszystkim oskarżeniom wystosowanym przez Weronikę Rosati. Do niedawna jeszcze milczał, jednak publiczne oskarżenia sprawiły, że postanowił zabrać głos w sprawie. Tymczasem zamieszanie wokół prywatnego życia Weroniki Rosati odbiło się na jej współpracy ze znanymi markami, które nie chcą, aby Rosati brała udział w reklamach i kampaniach.

Zagłosuj

Doświadczyłeś/ łaś kiedyś przemocy domowej?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ Party.pl/ SW