Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rosati uciekła przed byłym partnerem do USA. Chroni ją amerykański sąd

18.04.2019 15:13

Jak informuje „Fakt”, Weronika Rosati wyjechała do Stanów Zjednoczonych ze strachu przed swoim byłym partnerem. Sąd w Los Angeles miał wydać tymczasowy zakaz zbliżania się Roberta Śmigielskiego do aktorki oraz jej córki.

Rosati uciekła przed byłym partnerem do USA. Chroni ją amerykański sąd fot. Jan GRACZYNSKI/East News

Weronika Rosati w marcu 2019 roku zdecydowała się na szczery wywiad, w którym wyjawiła kulisy związku z Robertem Śmigielskim, ojcem jej córki Elizabeth. Aktorka przyznała otwarcie, że była ofiarą przemocy fizycznej i psychicznej ze strony byłego partnera, nawet kiedy była w ciąży. Choć para rozstała się pod koniec czerwca 2018 roku, nadal toczy się między nimi sądowa batalia. Spór toczy się między innymi o wysokość alimentów na córkę Weroniki i Śmigielskiego. Gwiazda postanowiła wyjechać do Stanów Zjednoczonych i zrezygnować z udziału w nowej produkcji TVN. Powodem ma być strach przed byłym partnerem. Rosati postanowiła zwrócić się o pomoc do amerykańskich władz.

Amerykański sąd chroni Weronikę Rosati

Jak informuje „Fakt”, Weronika w ubiegłym tygodniu złożyła do sądu w Los Angeles dokumenty w sprawie zakazu zbliżania się Roberta Śmigielskiego zarówno do niej, jak i małej Elizabeth. Spotkanie, na którym wysłuchane zostaną argumenty obu stron, zaplanowane zostało na 3 maja. Jednak według prawa obowiązującego w Kalifornii, sąd ma prawo chronić kobietę i dziecko do czasu rozpatrzenia wniosku. Dlatego zakaz zbliżania się obowiązuje już w tym momencie, został jednak ustanowiony tymczasowo.

Decyzja sądu z pewnością nieco uspokoiła aktorkę. W Stanach Zjednoczonych miała wynająć mieszkanie, a adres podać wyłącznie bliskim osobom. To wymowny dowód na to, że nie czuje się komfortowo.

Zagłosuj

Czy śledzisz życie gwiazd?

Weronika Rosati fot. Piotr Molecki/East News

RadioZET.pl/fakt.pl/MF

Oceń