Zamknij

Weronika Rosati skrytykowana w sieci. „Jaka krzywda dla maluszka”.

Redakcja
20.07.2018 15:30
Weronika Rosati skrytykowana w sieci. „Jaka krzywda dla maluszka”.
fot. REPORTER

Weronika Rosati w grudniu została szczęśliwą mamą. Często chwali się zdjęciami z córką w internecie. Jednak ostatnie wywołało krytykę ze strony innych mam. Zarzucały one aktorce między innymi narażanie zdrowia dziecka.

Weronika Rosati w grudniu została szczęśliwą mamą. Mała Elizabeth jest owocem związku z Robertem Śmigielskim, jednak parze nie ułożyło się i Rosati wychowuje dziecko samotnie. Mimo to aktorka wydaje się bardzo szczęśliwa, czym dzieli się z fanami na swoim profilu na Instagramie. Niestety to co pokazuje na fotografiach nie zawsze wzbudza zachwyt innych matek. Jakiś czas temu w komentarzach kobiety zwracały uwagę, że Weronika nie powinna nakrywać wózka, aby nie przegrzać dziecka. Kilka dni temu sprawy zaszły jednak jeszcze dalej.

Weronika Rosati w ogniu krytyki matek

Aktorka postanowiła podzielić się zdjęciem ze spaceru z Elizabeth, podczas którego trzymała pociechę w specjalnym nosidełku. Wywołała tym prawdziwą burzę komentarzy. Internautki wytykały Rosati, że robi swojemu dziecku krzywdę i jest nieodpowiedzialna.

- Mam nadzieje, ze żadna matka nie zgapi tego badziewia... Współczuje temu dziecku.

- o dziecko wiesza Pani za krocze. Proszę samej się tak zawiesić i powisieć. Ciekawe, kiedy będzie Pani miała dość. Nigdy nie zrozumiem, jak w dobie ogólnodostępnej informacji, można tak ignorować zdrowie dziecka.

- Omg ! Jak to dziecko wisi...

- Boże, nie mogę na to patrzeć... Jaka krzywda dla maluszka.

To tylko niektóre z komentarzy pod postem aktorki. Oczywiście pojawiły się również osoby, które broniły zachowania Weroniki i nie zgadzały się z teoriami, jakoby noszenie w tego typu nosidełku w jakikolwiek sposób szkodziło małej Elizabeth. Ponad to pojawiły się argumenty, że matka najlepiej wie, jak ma opiekować się własnym dzieckiem.

Dyskusja, która wywiązała się pod zdjęciem była bardzo emocjonalna, a kobiety przerzucały się teoriami na temat bezpiecznego i zdrowego transportu swoich pociech. Weronika z pewnością nie spodziewała się, że fotografią ze spaceru wywoła taką burzę.

RadioZET.pl/MF