Zamknij

Weronika Rosati w bikini. Wygląd aktorki zmartwił fanów [FOTO]

11.09.2020 16:11
Weronika Rosati
fot. Rex Features/East News

Weronika Rosati zachwyciła fanów ostatnim zdjęciem. W mediach społecznościowych aktorka opublikowała gorącą fotografię w bikini. Jedną z obserwatorek zmartwił smutny wyraz twarzy celebrytki.

Weronika Rosati jest jedną z niewielu polskich aktorek, które odnoszą sukcesy także za oceanem. Gwiazda znana widzom m.in. z serialu TVP "M jak miłość" oraz "Pitbulla" Patryka Vegi zdobyła popularność także w Stanach Zjednoczonych dzięki udziałowi w "Inland Empire" Davida Lyncha. Nic dziwnego, że jej profil na Instagramie obserwuje ponda 300 tys. osób.

Aktorka najczęściej dzieli się tam zdjęciami z córeczką i kulisami życia prywatnego. Ostatnio w mediach społecznościowych gwiazdy pojawiła się gorąca fotka w bikini. Weronika Rosati zachwyciła internautów swoją szczupłą, wysportowaną figurą. Jedna z fanek zwróciła uwagę na smutną minę aktorki.

Zobacz także: Weronika Rosati doceniona przez gwiazdę Hollywood. Aktorka zachwyciła w Wenecji [FOTO]

Weronika Rosati w bikini [ZDJĘCIE]

Na profilu Weroniki Rosati na Instagramie pojawiła się fotografia, na której gwiazda pozuje w stroju kąpielowym. Zdjęcie zostało wykonane w Wenecji. Choć większość komentarzy na temat wyglądu aktorki jest pozytywna, jedna z obserwatorek zmartwiła się smutnym wyrazem twarzy Weroniki.

- Niby wszystko ładnie, pięknie, a jednak wszystko tak bardzo smutne. Każde zdjęcie bez uśmiechu. Chyba wypada współczuć - napisała w komentarzu.

Inna fanka zwróciła uwagę, że nie zawsze trzeba pokazywać pozytywność, która często i tak podszyta jest fałszem. Co myślicie?