Zamknij

Ciężarna Rosati pokazała się na imprezie

Redakcja
24.07.2017 08:39
Ciężarna Rosati pokazała się na imprezie
fot. ons.pl

Nie ma już najmniejszych wątpliwości. Weronika Rosati jest w ciąży! Wydatny brzuszek po raz pierwszy pokazała fotoreporterom w miniony weekend.

Weronika Rosati pojawiła się na premierze filmu „Valerian i Miasto Tysiąca Planet" w reżyserii Luca Bessona i po raz pierwszy publicznie zaprezentowała światu swoje ciążowe krągłości. 

Widać, że stan błogosławiony pięknej aktorce bardzo służy – Weronika, która zawsze wyglądała dobrze, tym razem prezentowała się wręcz doskonale. Tylko pozazdrościć jej formy! Weronika Rosati po kilku nieudanych związkach niechętnie opowiadała w mediach o swoim życiu prywatnym. Od jakiegoś czasu było jednak wiadomo, że spotyka się ze znanym ortopedą Robertem Śmigielskim. Nic nie wskazywało jednak na to, że para szykuje się do powiększenia rodziny. 

O tym, że Weronika Rosati jest w ciąży, dowiedzieliśmy się zaledwie kilka dni temu. Menadżerka aktorki zdradziła to w rozmowie z serwisem Party.pl. Teraz, gdy Weronika Rosati pojawiła się na imprezie z widocznym brzuszkiem, wszystko jest już pewne: niedługo zjawiskowo aktorka po raz pierwszy zostanie mamą. Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować przyszłym rodzicom!

Zobacz także

Zrzut ekranu 2017-07-24 o 08.37.46

RadioZET.pl/SI