Zamknij

Weronika Rosati wypina pośladki w bikini. Tak świętuje swój sukces

Judyta Wanicka
31.10.2019 12:05
Weronika Rosati
fot. Instagram:@weronikarosati

Weronika Rosati pokazała stare zdjęcie z plaży, na którym zmysłowo pozuje w bikini. To pierwsze od dłuższego czasu tak odważne zdjęcie Weroniki Rosati w social mediach. W ten sposób gwiazda serialu „Zawsze warto” postanowiła uczcić 250 tysięcy followersów na Instagramie.

Weronika Rosati ma za sobą wyjątkowo trudny okres w życiu. Jej związek ze znanym warszawskim ortopedą Robertem Śmigielskim zakończył się jeszcze w czasie ciąży aktorki. Aktorka wyznała w wywiadzie dla „Wysokich Obcasów”, że przy Śmigielskim doświadczała przemocy fizycznej i psychicznej. Do dziś byli narzeczeni toczą batalię w sądzie oraz próbują udowodnić swoje racje na łamach tabloidów i Instagrama. Weronika Rosati stara się jednak nie zadręczać problemami i normalnie funkcjonować. Wróciła do grania, pojawia się na salonach oraz jest aktywna w social mediach. Gwiazda opublikowała właśnie jedno z najbardziej zmysłowych zdjęć, jakie kiedykolwiek pojawiły się na jej Instagramie.

Weronika Rosati zmysłowo pozuje w bikini

Weronika Rosti przestała być już aktorką, którą reżyserzy chętnie rozbierają w filmach. Gwiazda jednak za tym nie tęskni.

Bardzo mnie to cieszy. Dzięki temu, że jestem dojrzalsza, proponowane mi są innego rodzaju role i mogę teraz się prezentować w nowych wcieleniach – wyznała w rozmowie z „Faktem”.

Po ostatnich wydarzeniach do aktorki przylgnął wizerunek odpowiedzialnej mamy i obrończyni spraw kobiet. W przeciwieństwie do wielu gwiazd show-biznesu Weronika Rosati nie epatuje nagością na Instagramie, by przyciągnąć obserwatorów i zwiększyć zasięgi. Mimo to udało jej się zdobyć pokaźne grono fanów. Profil Weroniki Rosati obserwuje już 250 tysięcy użytkowników. Z tej okazji aktorka postanowiła zaprezentować się fanom z zupełnie innej strony. W przenośni i dosłownie. Opublikowała zdjęcie, na którym zmysłowo pozuje w bikini.

Kochani, stuknęło mi właśnie ponad 250 k najlepszych na świecie followersów i od paru dni zastanawiam się jakie zdjęcie z tej okazji wrzucić - myślałam o balonach, rozradowanych podskokach lub filozoficznym wpisie i wiecie co wybrałam? Stare zdjęcie, którego wcześniej nie chciałam wrzucać, bo "będą przedrukowywać ze złośliwymi komentarzami", bo nie wypada, bo nie powinnam skoro jestem aktywistką, matką, aktorką – napisała.

Weronika Rosati postanowiła nie ulegać społecznej presji bycia stateczną mamą i aktorką walczącą o prawa kobiet, której nie przystoi odsłaniać ciała w internecie. Śmiałe zdjęcie z plaży opublikowała na przekór wszelkim opiniom i stereotypom.

Pomyślałam sobie że NIE, nie będę ulegać presji, standardom, opinii innych. Wrzucam to zdjęcie, bo dla mnie jest kwintesencją kobiecości i wcale, z powodu tego że o siebie dbam, chcę być/staram się być kobieca czy atrakcyjna, nie ujmuje to mojej walce o prawa kobiet, mojej sztuce albo mojej wrażliwości, wiedzy czy pracowitości.

To, że się chcę ładnie wyglądać, nie powinno czynić ani mnie ani nikogo mniej wiarygodnym lub mniej poważnym. Buntuję się przeciw stereotypom. Jak to powiedziała Cate Blanchett "The way we dress as women doesn't mean we're "asking for it."

Na koniec gwiazda „Zawsze warto” zaapelowała do internautów, by pozbyli się uprzedzeń i nie oceniali po pozorach.  

Ps. Lubię to zdjęcie bo uchwycona tu jestem w bardzo szczęśliwym i spokojnym momencie mojego życia. Wiecie na czym polega dla mnie totalna wolność? Na braku uprzedzeń - moich i innych, więc tego nam wszystkim życzę #dontjudgeabookbyitscover (przyp. tłum. Nie oceniaj książki po okładce) – wyznała Weronika Rosati.

Wpis Weroniki Rosati poparło mnóstwo fanek, w tym zaprzyjaźnione z aktorką gwiazdy, m.in. Katarzyna Zielińska, Julia Wieniawa i Magdalena Frąckowiak.

RadioZET.pl/jw