Zamknij

Weronika Rosati zamieszka z rodzicami. Namówiła ją mama

Redakcja
09.07.2018 12:03
Weronika Rosati zamieszka z rodzicami. Namówiła ją mama
fot. EAST NEWS

Weronika Rosati po rozstaniu z Robertem Śmigielskim samotnie wychowuje córeczkę. Może jednak liczyć na pomoc rodziców, do których postanowiła się wprowadzić. Namówiła ją mama, która od początku wspiera córkę w wychowaniu małej Elizabeth.

Weronika Rosati w grudniu zeszłego roku urodziła córeczkę, która jest dla niej teraz całym światem. Niestety aktualnie wychowuje ją sama. Jej związek z Robertem Śmigielskim wypalił się bowiem po dwóch latach i  para postanowiła się rozstać. Aktorka nie została jednak bez pomocy najbliższych. Rodzice robią wszystko, aby pomóc córce w tej skomplikowanej sytuacji.

EN_01314026_2167
fot.

EAST NEWS

Mama pomaga Rosati w wychowaniu dziecka

Weronika Rosati może liczyć na pomoc swojej mamy w opiece nad małą Elizabeth. Odkąd aktorka rozstała się z ojcem dziecka, kobiety spędzają ze sobą bardzo dużo czasu. Trudno się dziwić, dużo mówi się o relacjach pomiędzy nimi, a sama gwiazda podkreślała, że traktuje mamę jak najbliższą przyjaciółkę. Teresa Rosati miała długo przekonywać Weronikę, że najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie jej przeprowadzka do rodzinnego domu. Namowy odniosły w końcu skutek i samotna mama postanowiła wrócić do rodzinnego domu. Na miejscu jej córka będzie mogła liczyć na stałe wsparcie mamy i taty, dom Rosatich jest również bardziej luksusowy niż mieszkanie aktorki. Z pewnością ułatwi jej to pogodzenie wychowania dziecka z obowiązkami zawodowymi.

Aktualnie Rosati przebywa w Los Angeles, a tymczasem świeżo upieczeni dziadkowie przygotowują dom na jej powrót. Przeprowadzają zarówno remont pokoju córki, jak i przygotowują miejsce dla wnuczki.

RadioZET.pl/MF