Zamknij

Weronika Rosati zaskoczyła wyznaniem o zaręczynach. Pokazała też zdjęcie z porodówki [FOTO]

05.01.2021 15:33
Weronika Rosati
fot. Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News

Weronika Rosati była parokrotnie zaręczona. Aktorka po latach wyznała swój wielki sekret. Pokazała również niepublikowane zdjęcie z narodzin Elizabeth.

Weronika Rosati od lat uchodzi za gwiazdę, której nie wiedzie się w miłości. Przez cały okres kariery była łączona z wieloma mężczyznami, ale żaden związek nie przetrwał na dłużej i nie zakończył się ślubem. Do najsłynniejszych partnerów Weroniki Rosati należeli Mariusz Max Kolonko, Tede, Andrzej Żuławski, Piotr Adamczyk i znany ortopeda gwiazd Robert Śmigielski.

W życiu aktorki nie brakowało burzliwych rozstań. W 2010 roku głośno było procesie Rosati i Żuławskiego o książkę "Nocnik". Z kolei związek gwiazdy z Piotrem Adamczykiem rozpadł się po wypadku samochodowym spowodowanym przez aktora, w wyniku którego Rosati doznała poważnego urazu. Podczas rehabilitacji aktorka poznała cenionego w kręgach celebryckich specjalistę, który nie tylko pomógł jej odzyskać formę, ale także oczarował jako mężczyzna i dał nadzieję na spełnienia marzenia o rodzinie. Niestety jeszcze w czasie ciąży gwiazda rozstała się z ortopedą, a potem na łamach "Wysokich Obcasów" opowiedziała o doświadczonej od niego przemocy.

Weronika Rosati pogrąża byłego partnera: "Uderzył mnie tak mocno, że upadłam na podłogę"

Weronika Rosati była wielokrotnie zaręczona 

Od czasu sprawy z byłym narzeczonym Weronika Rosati nie pokazuje się oficjalnie z żadnym mężczyzną. Aktorka woli, by jej prywatne sprawy pozostały tajemnicą. Niemiej w ostatniej zabawie w pytania i odpowiedzi podzieliła się z fanami pewnym sekretem. Weronika Rosati wyznała, że ma na swoim koncie kilka zerwanych zaręczyn! 

wr
fot. Instastory:@weronikarosati

Gwiazda serialu "Zawsze warto" podzieliła się także prywatnym zdjęciem z porodówki. Wzruszającemu ujęciu aktorki z maleńką Elizabeth towarzyszy smutne wyznanie, był to bowiem czas rozstania z ojcem dziecka. Rosati zdradziła w Q&A, że trzyletnia Ela chodzi do amerykańskiego przedszkola i potrafi komunikować się dwóch językach: angielskim i polskim.

we
fot. Instastory:@weronikarosati